Mobilā versija
Brīdinājums -2.5°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
13. maijs, 2014
Drukāt

Jēkabpilī bērniem taps pētnieciskais centrs

Foto - LETAFoto - LETA

Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs (BJC) saņēmis apstiprinājumu pētnieciski eksperimentālā centra “Gudro.lv” izveidei pilsētā, informē Jēkabpils pašvaldībā.

Centrs “Gudro.lv” būs jauna interešu izglītības programma bērniem vecumā no sešiem līdz desmit gadiem, kas BJC tiks atvērta ar šā gada 1.septembri. Interešu izglītības programma taps šī mēneša laikā, un tās apguves procesā bērni, pedagogu vadībā izpētot zinātniskos sasniegumus, mācīsies saskatīt, pētīt, analizēt un secināt.

Izglītības iestādēm centrs piedāvās pētnieciski-eksperimentālās nodarbības arī sākumskolas vecuma bērniem.

Jūnijā plānots iekārtot nodarbību kabinetu, aprīkojot ar jaunām mēbelēm, nepieciešamajiem mācību materiāliem, bērnu literatūru. Attīstot centra darbību, 2015.gadā plānots paplašināt telpas, pielāgojot līdzās esošo kokapstrādes kabinetu, lai izveidotu eksperimentāli-zinātniskās, pētnieciskās un atpūtas zonas.

Projekts bija pieteikts konkursā “Sprīdis labākai dzīvei” un tiks īstenots ar “Rietumus bankas” labdarības fonda (RBLF) līdzfinansējumu. Tas būs 4000 eiro, bet paša BJC piesaistītais finansējums sasniegs 900 eiro.

Jēkabpils BJC administrācija izsaka pateicību visiem idejas atbalstītājiem, kas iedvesmojās līdz ar BJC un palīdzēja uzvarēt RBLF projekta “Sprīdis labākai dzīvei” konkursā.

Pievienot komentāru

Vējonis ar Lavrovu tikai sasveicināsLatvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis nupat notikušajā Minhenes drošības konferencē sēdējis plecu pie pleca ar Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu. Vai tā ir tikai nejaušība, un ko abas amatpersonas runājušas?
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiemVisām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+