Sports
Basketbols

Jēkabpilī būs lielais basketbols – klubs turpinās spēlēt LBL čempionātā 0

foto – Lāsma Irša/bkjekabpils.lv

Pēc garantiju saņemšanas par pašvaldības finansējumu, BK “Jēkabpils” pieteikuši dalību LBL čempionātā. Komandas galvenā trenera amatā paliek Rūdolfs ozītis, bet sastāva komplektācijā uzsvars tiks likts uz vietējiem spēlētājiem.

Šī būs Rūdolfa Rozīša otrā sezona pēc kārtas BK “Jēkabpils” galvenā trenera amatā. Savu pirmo pieredzi “Jēkabpils” komandā treneris guva 2014./2015. gada sezonā, kad, būdams Edmunda Valeiko asistents, aizveda „lūšus” līdz LBL bronzas medaļām, vēstīts kluba paziņojumā.

“Ir liels prieks, ka šis klubs paliek uz Latvijas basketbola kartes! Paldies kluba vadībai par uzticību un paldies Jēkabpils pilsētas pašvaldībai, ka tā turpina klubu atbalstīt. Tikai kopā ir iespējams ko panākt, un es zinu, ka visi iesaistītie cilvēki darīja un dara kluba labā visu, ko vien var! Mēs veidojam sastāvu pēc savām iespējām, un esmu pārliecināts, ka cīnīsimies katrā spēlē tā, kā tas “lūšiem” pienākas. Liels uzsvars tiks likts uz jaunajiem vietējiem spēlētājiem, jo mēs nedrīkstam pieļaut, ka katru gadu labākie Jēkabpils jaunatnes spēlētāji dodas prom. Ir viņu laiks parādīt, uz ko viņi ir spējīgi,” Rozītis ir gatavs augusta vidū sākt darbu ar vietējiem jekabpiliešu talantiem.
Komandā paliks vairāki spēlētāji no iepriekšējām sezonām, kā arī pievienosies Jēkabpils jaunie basketbolisti.

Saistītie raksti
LA.lv