×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
7. novembris, 2014
Drukāt

Jēkabpilī izgaismo vēl divus dievnamus (2)

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldībaFoto: Jelgavas pilsētas pašvaldība

Jēkabpils pilsētas pašvaldība pēdējā mēneša laikā izgaismojusi divus dievnamus. Līdztekus jau izgaismotajai Krustpils pilij un Svētā Gara pareizticīgo baznīcai tagad ir izgaismota arī Krustpils Vissvētās Trīsvienības Romas katoļu baznīca un Jēkabpils Romas katoļu baznīca, informē pašvaldībā.

“Mūsu pilsētas arhitektūra ir bagāta ar dažādu konfesiju dievnamiem. To izgaismošana nakts stundās ļauj izcelt to krāšņumu un padara skaistāku pilsētas panorāmu. Pilsētas budžeta iespēju robežās arī nākamgad plānots izgaismot kādu no dievnamiem,” skaidro pilsētas arhitekte Laura Krastiņa.

Krustpils Vissvētās Trīsvienības Romas katoļu baznīcas izgaismošana izmaksājusi 5396,13 eiro (bez PVN).

Savukārt Jēkabpils Romas katoļu baznīca izgaismota projektā “Kurzemes un Vienības ielu rekonstrukcija un Brīvības – Neretas ielu krustojuma rekonstrukcija”. Šī projekta īstenošanas laikā rekonstruētas Kurzemes un Vienības ielas, tilts pār Daugavu, kā arī Brīvības un Neretas ielu krustojums. Projekta kopējās izmaksas ir 7 359 125,70 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Patiesi gribas no sirds teikt paldies pašvaldībai par šo skaistumu!

  2. Ļoti patīk izgaismotās baznīcas,sevišķas sajūtas rodās tieši uz Ziemsvētkiem,bet skaisti jau ir visā tumšajā laikā,piem.rudenī,kokos vēl lapas,nakts laikā viss -arī kapsētas ap bazīcām liekas mazliet sapņainas.
    .Skaisti ir arī izgaismotie tilti,kur lēni mainās gaismas. Dvēsele bauda skaisto.

Draugiem Facebook Twitter Google+