×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
24. februāris, 2015
Drukāt

Jēkabpilī par laupīšanu no lombarda aizturēti divi jaunieši

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki, vakar, 23. februārī, saņemot informāciju, ka notikuši laupīšana vienā no lombardiem Jēkabpilī, Rīgas ielā, rīkojās ļoti operatīvi un stundas laikā aizturējuši divus jauniešus – narkomānus, kuri agrāk jau bijuši nonākuši policijas redzeslokā.

Kā informē policijā, lombarda telpā atradusies viena no darbiniecēm, kad ieskrējis laupītājs ar masku uz sejas un izsitis vitrīnai stiklu, nolaupot zeltlietas. Pēc tam vīrietis metās bēgt, bet otrs “stāvējis uz vakts” veikala ārpusē.

Darbiniece nekavējoties paziņojusi par laupīšanu policijai, un tika uzsākti operatīvās meklēšanas pasākumi. Jau stundas laikā laupītāji aizturēti ar nozagtajām zeltlietām. Aizturētās personas ievietotas īslaicīgās aizturēšanas vietā. Laupītāji ir 17 un 18 gadus veci Jēkabpils iedzīvotāji un agrāk nonākuši policijas redzeslokā par zādzībām, miesas bojājumu izdarīšanu un nelikumīgu narkotisko vielu lietošanu.

Uzsākts kriminālprocess, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās vai ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no mantas glabātavas, ietaises, kas savieno glabātavas, vai transportlīdzekļa, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīts vai aizturētās personas nav saistītas citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+