×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
12. septembris, 2013
Drukāt

Jēkabpilī sākta vērienīga ceļu rekonstrukcija tranzīta plūsmas uzlabošanai


Foto - Andris GrīnbergsFoto - Andris Grīnbergs

Īstenojot vairāk nekā piecu miljonu latu projektu, Jēkabpilī sākti vērienīgi Kurzemes ielas un Vienības ielas rekonstrukcijas darbi un Daugavas tilta renovācija. 


 

“Projekts mums ļoti nepieciešams, lai uzlabotu tranzīta plūsmu Daugavpils, Rēzeknes un Rīgas virzienos,” saka Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs. “Ne vien Jēkabpils, bet arī daudzi citi reģiona, Latvijas un ārzemju autovadītāji jau ilgāku laiku spiesti samierināties ar biežajiem transporta sastrēgumiem Daugavas tilta galā labajā krastā. Beidzot īstenojam ilgi loloto plānu pagarināt Kurzemes ielu, lai būtu iespēja satiksmi no tilta novirzīt uz šo ielu un tālāk uz apbraucamo ceļu. Nākamgad darbus pabeigsim, tad smagais transports vairs nepārslogos pilsētas centru.”

Projekts paredz gan norakt kalnu Kurzemes ielas galā, lai varētu izbūvēt ielas turpinājumu un tā līmeni pielīdzināt tilta galam, gan kādas lielas vecas mājas nojaukšanu, gan divu jaunu satiksmes apļu izbūvēšanu transporta un gājēju kustības uzlabošanai, gan arī Daugavas tilta konstrukciju remontdarbus. Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums ir gandrīz 4,3 miljoni latu, pašvaldības līdzfinansējums – 
747 000 latu, valsts atbalsts – 155 000.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+