×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
10. oktobris, 2016
Drukāt

Jēkabpilī smagi piekauta Latvijas šovu zvaigzne (5)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jēkabpilī naktī no 7. uz 8. oktobri ap pulksten četriem no rīta vairāki vīrieši smagi piekāvuši par Latvijas šovu veterāni dēvēto Violetu Stepanovu, vēsta portāls “Skaties.lv”.

Incidents noticis Jēkabpils klubā “Cita atpūta”, kur sieviete bija devusies kopā ar draugu, māsu un viņas draugu. Viss bijis labi līdz brīdim, kad kāds vīrietis piegājis pie viņu kompānijas un sācis Violetu apsaukāt par piedalīšanos šovos.

Vēlāk, kad sieviete iznākusi no tualetes, vīrietis viņai pēkšņi uzbrucis un smagi iesitis pa seju.

Taču ar to viss neesot beidzies. Violeta, nojauzdama ko nelabu, steigusi ārā pie māsas drauga. Viņai pavērusies baisa aina – puisis bijis nogāzts zemē, un to spārdījuši trīs vīrieši. Meitene metusies iejaukties, bet vīrieši nav rimušies un sākuši sist un spārdīt arī Violetu. Sitēji bijuši četri – vecumā ap gadiem trīsdesmit.

Policija apstiprinājusi, ka saņēmusi iesniegumu par uzbrukumu sievietei un solījusi noskaidrot lietas apstākļus.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Kāpēc uzreiz naktī NETIKA izsaukta policija?
  Ne tikai šo Violetu atskaldīja, bet arī viņas draudzenes draugu 3 tēviņi spārdīja …
  Jēkabpilī tas ūķis cita atpūta ir narko, alko perēklis, pēdējā miskaste uz kurieni iet tusēt …

 2. Izskatās pēc pasūtījuma. Tik daudz vardarbības kā Latvijā latvieši, nav piedzīvojusi neviena cita tauta savā valstī Eiropā. Citās valstīs specdienesti tomēr strādā un dara to savas valsts un savas nācijas saglabāšanas interesēs, bet Latvijā….? Kā interesēs šīs struktūras strādā šeit? Padomājiet taču vienreiz par to nenormālo mirstību tieši latviešu vidū un par drausmīgo noziedzības līmeni, kuru šeit veido galvenokārt nelatvieši. Lai tas nebūtu tik uzskatāmi redzams, pie mums ir aizliegts publicēt par noziedzīgiem nodarījumiem aizdomās turēto uzvārdus.
  Faktiski mēs vairs nevaram atļauties obligāto militāro dienestu kaut vai tāpēc, ka tik pat kā nav veselu jauniešu, kuri būtu derīgi dienestam armijā. Grūtības ir nokomplektēt pat tos niecīgos profesionālos bruņotos spēkus.

 3. Dzirdeju ka vina ta zem gradiem it bijusi ka nostavet nevarejusi!! Un rupji vardi no vinas vairaki nakusi , nevis tikai viens : ej dirst !! Lamajusies kartigi… jo pardzerusies bijusi!!

 4. “…Policija apstiprinājusi, ka saņēmusi iesniegumu par uzbrukumu sievietei un solījusi noskaidrot lietas apstākļus…”

  SOLĪTS MAKĀ NEKRĪT! KUR AIZTURĒTIE, JA VIEN TAS VISS NAV PRESES PĪLE???

Draugiem Facebook Twitter Google+