Mobilā versija
-2.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
10. decembris, 2013
Drukāt

Jēkabpili svētkos rotās 33 gadus veca egle (1)

Foto: Jēkabpils pašvaldībaFoto: Jēkabpils pašvaldība

Otrdien Dienvidlatgales mežsaimniecības Ābeļu meža iecirknī izraudzīta galvenā Jēkabpils pilsētas Ziemassvētku egle, kas ir 33 gadus veca un vairāk nekā 20 metrus augsta, portālu “LA.lv” informēja Jēkabpils pilsētas pašvaldībā.

Jēkabpils pilsētas galvenā māksliniece Sanda Mālniece svētku egli šogad plāno rotāt ar aizvadītajā gadā sarūpēto noformējumu. Pilsētas galveno egli plānots iedegt piektdien, 13.decembrī, plkst.18.

Patlaban pilsētā jau ir uzstādīts svētku noformējums, klāsta pašvaldībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Prātīgāk būtu iestādīt egli pilsētas vidū, lai aug nākamajām paaudzēm, nevis katru gadu nozāģēt milzīgās egles izmešanai pilsētnieku atkritumos un mēslos. Tā dara daudzviet Eiropā, kur viss dabīgais ir ļoti dārgs, tāpēc tiek saudzēts un taupīts.

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar aluRīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+