Latvijā
Sabiedrība

“Jēkabpils autobusu parks” sniedz savu versiju par “izsēdināto bērnu”16

Foto – LETA. Attēlam ir ilustratīva nozīme

Izkāpt no autobusa bija pašas meitenes izvēle, vietējam medijam “radio1.lv” skaidro SIA “Jēkabpils autobusu parks”.

Uzņēmums veicis izmeklēšanu un publisko, ko tas atklājis. 12.februārī autobuss pulksten 11.20 izbraucis no pieturvietas “Poliklīnika”, bet vēlāk iekāpušas kontrolieres.

“Pārbaudot biļetes tiešām bijis gadījums, kad meitene nav varējusi atrast biļeti un viņa aicināta droši to meklēt, kamēr atrod, neviens nav sacījis, ka bērnam jākāpj laukā vai kā citādi viņai aizrādījis,” par izmeklēšanā konstatēto stāsta direktora vietniece Aija Vetere.

“Bērnam nav lūgts pamest autobusu, izkāpt bijusi pašas meitenes izvēle. Turklāt meitene neesot raudājusi un konflikta nav bijis, tāpēc uz mammas jautājumu, kāpēc neviens nav aizstāvējis raudošu bērnu, atbilde ir vienkārša, tādas situācijas nebija,” apgalvo uzņēmuma pārstāve.

Nespējot atrast biļeti, bērns satraucies un izkāpis nākamajā pieturā.

Pēc portāla vēstītā, kas vēlreiz sazinājās ar bērna māti, meitene baidījusies, ka viņu tūlīt izsēdinās, jo šādu situāciju ar kādu sirmgalvi novērojusi iepriekš.

Saistītie raksti

Tā kā pietura, kurā viņa izkāpusi ir tālu no meitenes mājām, viņa satraukusies un zvanījusi mammai, raudādama stāstot, ka nav varējusi atrast biļeti, ko uzrādīt kontrolierei un izkāpusi no autobusa un nezina, ko tagad darīt.

Noteikumi paredz, ka bērnus līdz 15 gadu vecumam drīkst izsēdināt tikai tādā gadījumā, ja tas tiek nogādāts tuvākajā policijas iecirknī.

LA.lv