×
Mobilā versija
+20.2°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
15. jūlijs, 2013
Drukāt

“Jēkabpils” basketbola komandai pievienojas amerikānis Būkers

bkjekabpils.lvbkjekabpils.lv

Basketbola klubs “Jēkabpils” parakstījuši līgumu ar 23 gadus veco spēka uzbrucēju Entoniju Bukeru, vēsta vienības mājas lapa internetā.

Spēlētājam, kurš pārstāvēja Aiovas Štata Universitāti, noteikts divu nedēļu pārbaudes laiks.

203 cm garais basketbolists aizvadītājā sezonā vidēji guva 3.4 punktus un izcīnīja 2.8 atlēkušās bumbas. Spēcīgajā “Big 12” konferencē un šī gada NCAA turnīrā apspēlēja “Notre Dame” universitāti. Entonijam šī būs pirmā profesionālā sezona un viņš ieradīsies Latvijā jau 1.augustā.
BK “Jēkabpils”galvenais treneris Edgars Teteris: “Mēs zinājām, ka šogad līdz ar Jurija Aleksejeva aiziešanu būs nepieciešams papildinājums “garajā galā”, spēka uzbrucēja postenī. Mums ir papildnājums – Jānis Pozņaks, bet ir nepieciešams arī kāds garāks, spēcīgāks un agresīvāks spēlētājs.” Šāds spēlētājs ir apzināti meklēts ārzemēs. “Izskatījām vairākus variantus, bet apstājāmies pie Bukera, jo viņš atbilst mūsu prasībām – augums, spēks, metiens un arī rakstura īpašības. Mums viņu raksturoja kā nesavtīgu spēlētāju. Domāju, ka viņš iederēsies mūsu kolektīvā. Protams, viņam ir noteikts pārbaudes laiks – divas nedēļas, jo klātienē mēs viņu neesam redzējuši,” noteica Teteris.
BK “Jēkabpils” aktīvi papildina spēlētāju rindas un gatavojas nākamajai sezonai. Pašreiz klubs jau ir parakstījis līgumus ar Rinaldu Sirsniņu, Mārtiņu Kravčenko, Oskaru Virsi, Kasparu Ciprusu un Jāni Pozņaku.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+