×
Mobilā versija
+11.6°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
14. oktobris, 2012
Drukāt

“Jēkabpils partiju” dibinās 19.oktobrī

Foto-LETAFoto-LETA

Reģionālās partijas “Jēkabpils partija” dibināšanas pasākums, kas iepriekš vairākkārt atlikts, notiks 19.oktobrī, aģentūrai LETA pastāstīja Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs (attēlā). Nākamās nedēļas sākumā vēl tiks precizēts, cikos dibināšanas pasākums sāksies.

LETA jau ziņoja, ka pēdējoreiz tehnisku iemeslu dēļ no septembra beigām uz oktobri tika pārcelts partijas dibināšanas pasākums.

Plānots, ka jaunais politiskais spēks, kura kodolu veidos pērn gada beigās likvidētās partijas LPP/LC Jēkabpils nodaļas biedri, būs centriski orientēts. Par savām prioritātēm tas plāno pasludināt atbalstu uzņēmējdarbības un sociālās jomas attīstībai un investoru piesaistei.

“Lai Jēkabpils šķistu pievilcīga investoriem, lai iedzīvotājiem būtu darbs un visiem kopā – kvalitatīvi dzīves apstākļi. Lai cilvēkiem būtu iespēja saņemt kvalitatīvus pakalpojumus, dot saviem bērniem kvalitatīvu izglītību, baudīt kultūras dzīvi un aktīvi atpūsties, lai attīstītos Jēkabpils, reģions un Latvija kopumā, tas ir tas, ko mēs vēlamies panākt,” iepriekš skaidroja Salcevičs.

Vasaras mēnešos jaunā politiskā spēka veidotāji veikuši aptaujas, skaidrojot, kas patlaban visvairāk uztrauc iedzīvotājus, un turpinājuši darbu pie partijas programmas izstrādes. Dokumenta veidotāji cer, ka partijas programma nebūs vien skaisti vārdi, bet gan atspoguļos iedzīvotāju vajadzības.

Par saviem uzdevumiem partija plāno izvirzīt piedalīšanos pašvaldību vēlēšanās, bet pēc tam – arī Saeimas vēlēšanās.

LPP/LC rindās Jēkabpilī savulaik darbojās ap 100 biedru. Četri no trīspadsmit Jēkabpils pilsētas pašvaldības deputātiem domē ir ievēlēti no LPP/LC saraksta.

Jau ziņots, ka sākotnēji partiju bija plānots dibināt jūnijā, taču atlika līdz septembra nogalei.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+