Jēkabpils pieliek uzvarošu punktu 0

LBL čempionātā divu trešās vietas pretendentu cīņā BK “Jēkabpils” savā laukumā ar 83:71 pārspēja BK Valmiera”.

SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām

Abas komandas spēli sagaidīja ar vienādu uzvaru un zaudējumu bilanci tabulā. Sava laukuma priekšrocības un optimāls sastāvs favorītu lomā iecēla jēkabpiliešus. Valmieriešiem pēdējā laikā likstas ar savainojumiem garajā galā – jau ilgāku laiku nespēlējošajam Pāvelam Veselovam nu pievienojies Artjoms Butjankovs. Šķita, ka vidzemniekiem būs grūti apturēt mājinieku garo galu (O’Braiens, Hlebovickis un Aleksejevs) un tā arī bija. Tomēr spēles galotnē uzvaras kausus savas komandas pusē nosvēra citi līderi – Rinalda Sirsniņa nosvērtība un precizitāte kopā ar Pīdžeja Hila cīņassparu.

Spēles gaitā vadībā pabija abas komandas un uzvarētājas tika noteikts pēdējās minūtēs. 37. minūtē Jēkabpils pārsvars bija tikai divi punkti (71:69), taču spēles galotni izdevās pabeigt ar 12:2 izrāvienu. Uzvarētajiem ar 22 punktiem rezultatīvākais bija Rinalds Sirsniņš, zaudētājiem 20 punktus guva Jānis Kaufmanis.

LBL ČEMPIONĀTS

BK “Jēkabpils” – BK “Valmiera” 83:71 (19:25, 39:41, 61:58). Sirsniņš 22, O’Braiens 18, Aleksejevs 11+13AB, Hils, Hlebovickis pa 10, Vītols 8, Virsis 4; Kaufmanis 20, Bērziņš 16, Gabrāns 15, Ziediņš 14, Iļjins 2+10AB, Krūmiņš, Amoliņš pa 2.

Tabulā: 1. BK “Ventspils” 13-1, 2. “VEF Rīga” 11-1, 3. “Barons kvartāls” 16-9, 4. BK “Jēkabpils” 16-9, 5. BK Valmiera” 15-10, 6. BK “Jelgava” 10-13, 7. “Jūrmala/Fēnikss” 10-14, 8. “Liepāja/Triobet” 10-15, 9. “LU” 10-16, 10. BA “Turība” 7-18, 11. U-18 izlase 1-13.

Nākamās spēles: 2. martā BA “Turība” – BK “Jelgava”, “Barons kvartāls” – “Liepāja/Triobet”, “Jūrmala/Fēnikss” – U-18 izlase, BK “Valmiera” – “LU”, 3. martā BK “Ventspils” – “VEF Rīga”.