×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
17. janvāris, 2013
Drukāt

Jēkabpils varēšana – iespējas nākotnē

Foto - Andris GrīnbergsFoto - Andris Grīnbergs

Vakar Valsts prezidents Andris Bērziņš, darba vizītē viesojoties Jēkabpilī, lielu interesi izrādīja par to, kā vairāki pilsētas uzņēmumi spējuši sasniegt valsts un pat pasaules mēroga panākumus.

 

Bezvīļu apģērbu ražošanas uzņēmuma “Viola-Stils” direktors Juris Bružuks stāstīja, kā speciālisti ieviesuši ļoti sarežģītos pašus jaunākos tehnoloģiskos risinājumus, ko pasaulē pagaidām spējuši tikai nedaudzi ražotāji, un kā tas ļāvis jēkabpiliešu augstvērtīgajiem trikotāžas izstrādājumiem iekarot ne vien daudzu Eiropas valstu, bet arī Amerikas tirgu. Šobrīd notiekot sarunas par iešanu Ķīnas tirgū.

Celtniecības uzņēmumā “Viadukts” prezidents iepazinās ar nestandarta lielizmēra dzelzsbetona konstrukciju ražošanu, bet daudznozaru uzņēmumā “Ošukalns” – ne vien ar kokapstrādi, bet arī ar iespējām šāda tipa ražotnēm piegādāt siltumu pilsētai.

“Ošukalnā” sāktā saruna turpinājās Jēkabpils tautas namā, kur iedzīvotāji prezidentam uzdeva daudz jautājumu – gan par pensijām un izglītību, pašvaldību un Saeimas depautātu skaita samazināšanu, gan arī par to, kā samazināt dārgos apkures rēķinus.

“Jēkabpils varēšana un saprātīgā saimniekošana ir kā drošs tilts uz vēl lielākām iespējām nākotnē,” uzsvēra A. Bērziņš. “Jūsu sasniegumi tautsaimniecībā, izglītībā un kultūrā ir droša ķīla, ka jums ir pa spēkam ne vien jaunais tilts pār Daugavu un Daugavas enerģijas izmantošana elektroenerģijas ražošanai, bet arī likumdošanas iniciatīvas, piemēram, par daudzbērnu 
ģimenēm.”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+