Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
12. septembris, 2014
Drukāt

Jēkabpils Zilā karoga pludmalē uzstādīts unikāla dizaina soliņš

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pateicoties SIA “Latvijas Mobilais Telefons” (LMT) projekta “LMT Latvijai” piešķirtajam līdzfinansējumam, Jēkabpils Zilā karoga pludmalē uzstādīts jauns un unikāla dizaina soliņš, informē Jēkabpils pilsētas pašvaldībā.

Dizaina soliņš – sauļošanās zvilnis ar velonovietni – kalpo kā būtisks impulss pludmales paplašināšanai un labiekārtošanai dizainiski kvalitatīvākā veidolā. Pie soliņa ierīkota arī atkritumu urna.

“Pateicoties projekta realizācijai, tiek turpināta Jēkabpils Mežaparka un Zilā karoga pludmales labiekārtošana, kas ir liels ieguvums ikvienam jēkabpilietim un pilsētas viesim,” atzina projekta autore Lāsma Skļarska.

Viņa klāsta, ka katru gadu Jēkabpils Mežaparku un pludmali apmeklē vairāki tūkstoši pilsētas iedzīvotāju un viesu – tā ir populārākā pilsētas rekreācijas un aktīvās atpūtas zona. 

Soliņa dizaina autors ir arhitekts Oskars Elksnis un izgatavotāja SIA “Gravānu darbnīcas”. Soliņa uzstādīšana kopumā izmaksājusi 2850 eiro. No tiem 1428,87 eiro sedza LMT, bet pārējais ir pašvaldības finansējums.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (13)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+