Sports
Hokejs

Jēkabs Rēdlihs: Čehijā ir labs hokejs, sadzīve un nauda 16

Foto: LETA/AFP

Latvijas hokeja izlases aizsargs Jēkabs Rēdlihs šobrīd ir kluba meklējumos, jo viņnedēļ kļuva nevajadzīgs Čehijas vienības Homutovas “Pirati” galvenajam trenerim Vladimiram Ružičkam. Lai arī zaudēt darbu sezonas laikā nav patīkami, 33 gadus vecais aizsargs nezaudē optimismu un cer, ka jau drīz atradīs jaunu klubu.
“Viss notiek uz labu. Mājās vienmēr ir forši izlasē satikt savējos. Aizbrauksim uz Liepāju un parādīsim, ko varam, būs interesanti. Treneris Čehijā teica, ka neesmu pietiekami labs. Vai piekrītu? Grūti spriest, citi saka, ka spēlēju tāpat kā iepriekšējā sezonā, pēc kuras viņi parakstīja līgumu. Treneris varbūt grib citu – dārgāku – spēlētāju. Kas attiecas uz to, kur varētu spēlēt turpmāk, šonedēļ redzēs, uz kuru pusi vējš pūtīs, jo klubi meklē spēlētājus. Es labprāt paliktu Čehijā – laba līga, patīkama sadzīve, normālas finanses. Saprotu, ka augstāk es diez vai varu tēmēt. Izlases spēles manos meklējumos droši vien nebūs noteicošās – klubiem ir labi, ka esmu izlasē, taču stipri šaubos, ka viņi redzēs šīs spēles. Tāpat jau visi zina, kāda tipa aizsargs esmu, tagad Čehijā centos būt aktīvāks nekā līdz šim.”
Jēkabs iekļauts Latvijas izlasē startam Eiropas Hokeja Izaicinājuma pārbaudes turnīrā, kas šodien startēs Liepājā. Viņš valstsvienību pārstāvējis četros pasaules čempionātos.

LA.lv