×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
27. marts, 2013
Drukāt

Jēkabsone-Žogota pēdējo spēli izlasē jau nospēlējusi

LET_32042272

Eiropas 2007. gada labākā basketboliste Anete Jēkabsone-Žogota portālām fibaeurope.com atzinusi, ka Latvijas valstsvienībā savu pēdējo spēli jau nospēlējusi.

Pēdējo spēli Latvijas izlases rindās Anete Jēkabsone-Žogota aizvadījs 2009. gada vasarā Eiropas čempionātā Rīgā. Pēc tam savainojumi un nogurdinošās klubu sezonas bijušas par atteikumu iemeslu palīdzēt pirms nākamajiem turnīriem, tomēr līdz šim ne reizi Jēkabsone-Žogota nebija teikusi, ka pēdējo spēli izlasē ir nospēlējusi. Lai gan, ņemot vērā paaudžu maiņu, tas bija nojaušams.

“Latvijas izlase man joprojām ir mīļa, taču pēdējā laikā arī sāpīga tēma. Kopš 2009.gada vasaras, kad aizvadīju pēdējo spēli Eiropas čempionātā Rīgā palikusi līdz galam nepadarīta darba sajūta, tomēr patlaban jūtu, ka slodzi klubā un izlasē apvienot nevaru,” spēlētāju pirms mēneša citēja basket.lv, skaidrojot viņas neiekļaušana valstsvienības kandidātu sarakstā pirms vasarā gaidāmā Eiropas čempionāta.

Pēc pagājušā nedēļā izcīnītā Eirolīgas titula kopā ar “UGMK” komandu Jēkabsone-Žogota portālam fibaeurope.com atzinusi, ka pēdējā spēle izlasē jau ir nospēlēta. “Man ir grūti runāt par šo tematu, taču savu pēdējo spēli izlases sastāvā aizvadīju 2009.gadā. Jau ilgu laiku nespēlēju šajā komandā, tātad var teikt, ka esmu noslēgusi savu karjeru valstsvienībā. Esmu ļoti lepna, ka esmu latviete, tāpēc lēmums ir grūts un sāpīgs.”

Anetei Jēkabsonei-Žogotai šovasar paliks 30 gadi. Viņa Latvijas izlases kreklā aizvadījusi 116 spēles un guvusi 1934 punktus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+