Jēkabsone-Žogota un Kubliņa satiksies Eirolīgas finālā 0

Latvijas basketbola spēlētāju Anetes Jēkabsones-Žogotas un Ievas Kubliņas pārstāvētās komandas piektdien Jekaterinburgā (Krievijā) iekļuva sieviešu Eirolīgas finālā, informē sacensību organizatori.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā

Jēkabsones-Žogotas Jekaterinburgas UGMK pusfināla cīņā ar 73:44 uzvarēja “Bourges Basket” no Francijas, bet Kubliņas pārstāvētā Stambulas “Fenerbahce” ar 68:56 uzvarēja Slovākijas komandu Košices “Good Angels”.

Jēkabsone-Žogota spēlēja 24 minūtes, guva 11 punktu, izcīnīja divas atlēkušās bumbas un izdarīja trīs rezultatīvas piespēles. Latvijas basketboliste realizēja divus no četriem tālmetieniem un abus divpunktu metienus, kā arī vienu no diviem soda metieniem.

UGMK rindās rezultatīvākā ar 24 punktiem bija Kendesa Pārkare, bet Diana Taurasi guva 16 punktu. Francijas klubā ar 13 punktu guvumu izcēlās Marisa Kolemana.

Savukārt Kubliņa spēlēja 11 minūtes, guva divus punktus un izcīnīja divas atlēkušās bumbas. Turcijas komandā rezultatīvākā ar 19 punktiem bija Kepija Pondekstere, bet zaudētājām Plenete Pīrsone guva 23 punktus.

Finālspēle un cīņa par 3. vietu Jekaterinburgā norisināsies svētdien.