Jekimovs atgriežas ar vārtiem 0

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Roberts Jekimovs pēc divu spēļu izlaišanas ar gūtiem vārtiem atgriezās Lapēnrantas “SaiPa” sastāvā Somijas čempionāta spēlē.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

“SaiPa” un Oulu “Karpat” spēlē Jekimovs savas komandas labā guva trešos vārtus, otrās trešdaļas izskaņā panākot neizškirtu 3:3. “SaiPa” spēli uzvarēja pagarinājumā ar rezultātu 4:3. Tie bija Jekimova devītie vārti šosezon, tāpat jūrmalnieka rēķinā sešas rezultatīvas piespēles un pozitīvs +5 lietderības koeficients. Šovakar Jekimovs spēlēja savas komandas ceturtajā maiņā. Nākamās nedēļas nogalē Jekimovs ir uzaicināts uz Latvijas izlasi dalībai “European Ice Hockey Challenge” turnīrā Francijas pilsētā Lionā.

# KHL čempion;ata vienīgajā spēlē Bratislavā “Slovan” – “Lev” 2:1. Zaudētājiem Mārtiņš Cipulis spēlēja ntrešajā maiņā, laukumā bija deviņas minūtes un reizi meta pa vārtiem.

# Latvijas čempionātā “SMScredit.lv” – “Rīga/Prizma 2” 11:4, “Ozolnieki/Monarch” – “Liepājas metalurgs 2” 4:2.