Jekimovs gūst vārtus Somijas čempionāta mačā 0

Ar vārtu guvumu Somijas augstākās hokeja līgas – “SM-liiga” – čempionāta mačā otrdien izcēlās Latvijas uzbrucējs Roberts Jekimovs, tomēr viņa pārstāvētā Lāpenrantas “SaiPa” komanda izbraukumā ar rezultātu 3:4 (3:2, 0:0, 0:1, 0:1) pagarinājumā zaudēja Tamperes “Ilves” vienībai.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 382
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 30
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Jekimovs vārtus guva jau spēles otrajā minūtē, atklājot rezultātu.

Uzvaru “Ilves” komanda nodrošināja pagarinājuma otrajā minūtē, kad precīzs bija Ville Korhonens.

Jekimovs laukumā pavadīja 14 minūtes un 32 sekundes, veicot divus metienus pa vārtiem un cīņu noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon aizvadītajās astoņās spēlēs Jekimovs guvis piecus vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli, esot starp vienības rezultatīvākajiem spēlētājiem.

Čempionāta kopvērtējumā “SaiPa” komanda ar 16 punktiem astoņos mačos ieņem trešo vietu, bet līderpozīcijā ar 22 punktiem pašlaik atrodas Jiveskiles JYP vienība.