×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Melānija, Imanta
Sestdiena, 18. augusts, 2018
16. jūlijs, 2018
Drukāt

Aļonas aizrautība, nauda aizsardzībai, kauns “fifokrātiem”. LA apskats. (1)

1. Cilvēks. Jeļenas Ostapenko atgādinājums par piederību elitei

1no5
FotoJet

Tenisiste Aļona Ostapenko aizvadīto divu nedēļu laikā aizkļuva līdz pasaules prestižākā tenisa turnīra Vimbldonas atklātā čempionāta pusfinālam, par to nopelnot arī vairāk kā pusmiljonu britu mārciņu vērtu prēmiju. Rīdziniece šajā laikā tenisa laukumā parādīja sev raksturīgo uzbrukuma tenisu. Tādu, kas aizrauj un pārvelk savā pusē neitrālus līdzjutējus, taču reizēm piekāpjas pragmatiskas spēles priekšā. Aļona līdz pusfinālam nezaudēja nevienā setā, taču, nonākusi uz atlēciena ziņā mazliet lēnākā Vimbldonas centrālā laukuma, nespēja caursist vācietes Andželikas Kerberes aizsardzību.

Vimbldonas turnīra laikā Ostapenko pasaules rangā bija 12. vietā, pēc tā pakāpsies vienu vietu augstāk. Tie ir skaitļi, kas norāda pēdējā gada laikā sasniegto, tomēr tenisa aprindās nešaubās, ka Aļonas personā dāmu tenisā ienākusi jauna elites spēlētāja. Viņai ir tikai 21 gads un tas ir stipri mazāk uz pieredzējušo konkurentu fona. “Man joprojām ir daudz lietu, ko mācīties, un tās nāks kopā ar pieredzi,” komentējot divas lieliskās nedēļas Anglijā, sacīja Ostapenko. Viņas spēlē šajā turnīrā bija pamanāmas arī jaunas lietas, piemēram, saīsinātais sitiens. Reizēm pietrūkst pacietības, tomēr tā nebūs Osta­paenko, kura bumbiņu pacietīgi dauzīs no vienas laukuma puses uz otro. Viņai gribas uzvarēt un vajag to izdarīt ātri!

Tikpat ātri un mazliet neloģiski kā pirms nedaudz vairāk kā gada izdevās triumfēt Francijas atklātajā čempionāta Parīzē. Sportistes mamma un arīdzan trenere Jeļena Jakovļeva intervijās atgādina, ka Aļona savā būtībā vēl ir bērns, kurš savas 21. dzimšanas dienas svinību torti izvēlējās ar Mikimausu noformējumu. Šī Vimbldona atgādināja, ka Ostapenko jau ir piederīga pasaules elitei. Ja nekas nenoies greizi, nākotnē viņu redzēsim arī Vimbldonas finālā un, ļoti iespējams, čempiones statusā. Novēlēsim, lai šis brīdis pienāk pēc iespējas ātrāk.

  1. Cilvēks. Jeļenas Ostapenko atgādinājums par piederību elitei
  2. Mācība. Gribi mieru, gatavojies karam
  3. Izgāšanās. Slava Ukrainai, kauns "fifokrātiem"
  4. Pārsteigums. Bizness un kultūra – kā divi kuģi jūrā
  5. Darījums. Riepu Zīda ceļš

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Lieliski, ka par Parašas režīma atbalstīšnau soda! Jo kādā stavokli Paraša ar ASV un ES subsideto huntu Ukrainu ir novedis- tikai Latvieši sapratīs, jo mums ir tāda pati nabadzība, bezceļu un gandrīz tādi paši zaudejumi, ka Ukrainā!

Draugiem Facebook Twitter Google+