Mobilā versija
+6.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
30. oktobris, 2014
Drukāt

Jelgavā, aizdegoties dīvānām, gājusi bojā sirmgalve

Foto-LETAFoto-LETA

Jelgavā, aizdegoties dīvānam, trešdienas rītā gājusi bojā sirmgalve, pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Ugunsgrēks izcēlies pusotra stāva mājas dzīvoklī Tērvetes ielā. Degšanas platība bijuši četri kvadrātmetri. Ugunsgrēkā gājusi bojā 75 gadus veca sieviete.

Savukārt Rūjienas novadā, Ipiķos, 16 gadu veca pusaudze cieta, kad, gatavojot ēdienu, uzliesmoja eļļa. Meitene nogādāta slimnīcā ar sejas applaucējumu.

Krimuldas novadā, Krimuldas pagastā, Raganā, trešdien izcēlās ugunsgrēks saimniecības ēkā. Degšanas platība bija 120 kvadrātmetri.

VUGD kopumā pagājušajā diennaktī saņēmis 103 izsaukumus, no kuriem 81 bija ugunsgrēks, 10 – glābšanas darbi, bet 12 izrādījās maldinājumi.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+