Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
20. aprīlis, 2016
Drukāt

Jelgavā apcietināts dārglietu zaglis

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Jelgavā apcietināts vīrietis, kurš no dzīvokļa nozaga vērtslietas, šorīt informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde (VP ZRP).

Jau rakstījām, ka šā gada 8. aprīlī VP ZRP Jelgavas iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki Jelgavas autoostā aizturēja 1971.gadā dzimušu vīrieti ar zagtām vērtslietām: sudraba auskariem, ķēdītēm, piespraudēm un jubilejas monētām. Policija aicināja atsaukties nozagto vērtslietu īpašnieku, un persona, kurai no dzīvokļa Jelgavā tika nozagtas minētās vērtslietas, patiešām vērsās pie tiesībsargājošajām iestādēm.

Aizturētais jau vairākkārt tiesāts par analoģiskiem noziedzīgiem nodarījumiem un aizvadītā gada nogalē atbrīvots no ieslodzījuma.

Tiesa aizturētajam vīrietim kā drošības līdzekli piemērojusi apcietinājumu un šobrīd veic pirmstiesas izmeklēšanas darbības kriminālprocesā.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+