Mobilā versija
+3.7°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
19. septembris, 2014
Drukāt

Jelgavā ar olām apmētā pašvaldības deputāta spēkratu (4)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Jelgavā trešdien pašvaldības policijas palīdzība bija nepieciešama sievietei, kuras vadītais spēkrats apmētāts ar olām no citas automašīnas, informēja pašvaldības policijā.

Izsaucēja paskaidrojusi, ka viņas automašīnu “Škoda”, iespējams, no “BMW” markas automašīnas viņai nezināmas personas apmētājušas ar olām. Sieviete paskaidroja, ka viņas automašīna ir nesen pārkrāsota un saplēstās olas varētu ietekmēt tās svaigi krāsoto virsbūvi.

Sievietei bija materiāla rakstura pretenzijas un saistībā ar to tika izsaukti Valsts policijas darbinieki.

Ar olām apmētātā automašīna “Škoda” pieder Jelgavas domes deputātam Robertam Šlegelmilham. Viņš pastāstīja, ka konkrētajā dienā auto izmantojusi viņa sieva, kura to novietojusi Jelgavā uz Katoļu ielas, bet pievakarē ap plkst 17:30 pie spēkrata piebraukušas divas citas automašīnas un tajās sēdošie cilvēki deputāta auto apmētājuši ar olām, bet pēc tam ātri aizbraukuši.

“Automašīnu numurus nav izdevies fiksēt, taču Jelgavas centrā vairākās vietās ir izvietotas video kameras, un es ļoti ceru, ka ar to palīdzību izdosies atrast vainīgos,” sacīja Šlegelmilhs.

Viņš norādīja, ka cilvēki, kas apmētājuši viņa auto ar olām, nav pauduši savas rīcības iemeslus, taču pieļāva, ka notikušais varētu būt saistīts ar faktu, ka pie “Škoda” sānu skata spogulīša ir piestiprināts Latvijas karodziņš.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. kaadaa sakaraa sieva brauc ar deputaata dienesta auto ??? leemumus arii pienjem sieva … ???

  2. Nu ja, kad šī lietu izmeklēs, tad izliktās kameras palīdzēs, bet kad vajag nopietnu lietu risināt, tad kameras esot izliktas, bet tās tak nedarbojas… interesanti…

  3. Tam glumiķim un melim Šlegelmilham vajadzētu apmētāt nevien auto…Pretīgs tips!

  4. malachi jelgavieshi te veel maigi apgaajaas super tikai uz priekshu nav ko mums kluseet

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+