Jelgava atņem punktu Liepājai un izbēg no pēdējās vietas 0

“SMScredit.lv Virslīgas” 14. kārta pirmdien noslēdzās ar maču Zemgales olimpiskā centra stadionā, kur “Jelgava” uzņēma “Liepājas metalurgu”. Spēle beidzās neizšķirti 2:2.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas

Līdz ar to jelgavnieki kopvērtējumā atguva devīto vietu, uz pēdējo atbīdot “Metta/Latvijas Universitāte” vienību. Abām komandām gan ir vienāds punktu skaits – seši.

FK “Jelgava” labā vārtus guva Oļegs Malašenoks, kuram tas bija atgriešanās mačs šajā vienībā, kā arī Maksims Daņilovs, kurš 20. minūtē panāca 2:0. Jau nākamajā uzbrukumā Iļja Sadčins vienus vārtus atguva, bet pirmā puslaika izskaņā guva bija precīzs vēlreiz, izlīdzinot rezultātu. Otrajā puslaikā rezultāts vairs nemainījās.

“Liepājas metalurgs” ar 19 punktiem kopvērtējumā ir sestie.

Kārtas centrālajā mačā svētdien līdervienības “Skonto” un FK “Ventspils” cīnījās neizšķirti 0:0.