Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
19. marts, 2016
Drukāt

Jelgavā darinās mīkstās rotaļlietas labdarībai

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Pirmdien, 21.martā, plkst.15 Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvaldē, Sarmas ielā 4, interesentiem būs iespēja darboties radošajā darbnīcā “Gatavojamies Lieldienām!”, darinot auduma rotaļlietas.

Ikviens varēs uz rotaļlietu sagataves pamata izveidot mīksto auduma rotaļlietu, ko paturēt sev vai ziedot labdarībai, aģentūru LETA informēja pārvaldē.

Radošās darbnīcās ar savām prasmēm dalīsies rokdarbnieku kluba “Zelta rokas” aktīviste Leokādija Rinkūna un rokdarbu cienītāji no apvienības “Brīvprātīgie Jelgavai”.

Nodarbībā varēs izveidot interesantas, tieši Lieldienām piederīgas lietas un smelties oriģinālas idejas, kā veiksmīgāk dekorēt savu māju pavasara saulgriežiem.

Ikviens varēs izveidot mīksto auduma rotaļlietu, ko paturēt sev vai ziedot labdarībai. Meistarklases laikā saziedotās mīkstās auduma rotaļlietas tiks nodotas Jelgavas pilsētas slimnīcas Bērnu nodaļai.

Dalība nodarbībā ir bez maksas.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+