Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
19. marts, 2016
Drukāt

Jelgavā darinās mīkstās rotaļlietas labdarībai

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Pirmdien, 21.martā, plkst.15 Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvaldē, Sarmas ielā 4, interesentiem būs iespēja darboties radošajā darbnīcā “Gatavojamies Lieldienām!”, darinot auduma rotaļlietas.

Ikviens varēs uz rotaļlietu sagataves pamata izveidot mīksto auduma rotaļlietu, ko paturēt sev vai ziedot labdarībai, aģentūru LETA informēja pārvaldē.

Radošās darbnīcās ar savām prasmēm dalīsies rokdarbnieku kluba “Zelta rokas” aktīviste Leokādija Rinkūna un rokdarbu cienītāji no apvienības “Brīvprātīgie Jelgavai”.

Nodarbībā varēs izveidot interesantas, tieši Lieldienām piederīgas lietas un smelties oriģinālas idejas, kā veiksmīgāk dekorēt savu māju pavasara saulgriežiem.

Ikviens varēs izveidot mīksto auduma rotaļlietu, ko paturēt sev vai ziedot labdarībai. Meistarklases laikā saziedotās mīkstās auduma rotaļlietas tiks nodotas Jelgavas pilsētas slimnīcas Bērnu nodaļai.

Dalība nodarbībā ir bez maksas.

Pievienot komentāru

Aplamie apgalvojumi. Pēc intervijas ar Fātimu teoloģe par sievietes lomu islāmā (4)Pēc “LA” publicētās intervijas ar Līgu Fātimu Legzdiņu un “Latviešu mentalitāte sasaucas ar islāmu, prāto konvertīte Līga Fātima” lasītāji uzdeva jautājumus, vai
Draugiem Facebook Twitter Google+