“Jelgavas” futbolisti viesos atzīst “Ferencvaros” pārākumu 0

Latvijas vicečempione futbolā “Jelgava” UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra pirmās kārtas pirmajā spēlē ceturtdien viesos ar 0:2 (0:1) piekāpās Ungārijas komandai “Ferencvaros”.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli”
Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156

UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra otro kārtu sasniegs komandas, kas uzvarēs divu spēļu summā.

Kā vēstīts, pirms tam “Ventspils savā laukumā nospēlēja neizšķirti 0:0 (0:0) ar Islandes klubu Reikjavīkas “Valur”. Tikmēr plkst.21.45 “Liepāja” viesos uzsāks maču ar Ziemeļīrijas komandu Belfāstas “Crusaders”.

Budapeštā notikušajā cīņā uzvarētājiem abus vārtus guva ungāru uzbrucējs Rolands Varga.

Mājinieki jau no mača sākuma dominēja laukumā, Vargam piektajā minūtē sitot pa vārtu stabu. Tiesa, sešas minūtes vēlāk Vargam pēc centrējuma soda laukumā izdevās raidīt bumbu Kaspara Ikstena sargātajā cietoksnī. Līdz puslaika vidum jelgavniekiem izdevās nobremzēt spēles tempu, bet piecas minūtes pirms pārtraukuma viesi pretinieku laukuma pusē tika pie trim standartiem, taču uzsist pa vārtiem neizdevās.

Otrā puslaika sākumā pāris bīstamas epizodes pie “Jelgavas” vārtiem izveidoja Amadū Mutari, taču Nigēras futbolista centieni augļus nenesa. Otrā puslaika vidū Ungārijas komanda pastiprināja savu uzbrukuma līniju, spēles 69.minūtē dubultojot pārsvaru. Vispirms netraucēts soda laukumā ielauzās Lukāčs Būle, kurš starp “Jelgavas” aizsargiem atdeva piespēli Vargam, mājinieku uzbrukuma līderim no tuvas distances raidot bumbu vārtos.

Tuvojoties spēles beigām, ar bīstamiem sitieniem atzīmējās “Jelgavas” igauņu uzbrucējs Kevins Kaubers un lietuviešu pussargs Mindaugs Grigaravičs, taču viesiem goda vārtus gūt neizdevās un tika ciests zaudējums ar 0:2.

Atbildes mačs tiks aizvadīts 6.jūlijā Jelgavā.