Mobilā versija
+4.6°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
9. oktobris, 2013
Drukāt

Jelgavā garāmgājējs izglābj slīkstošu sievieti (5)

Foto: LETAFoto: LETA

Koku atspulgi Ogres upē.

Vakar pēcpusdienā Jelgavā kāds garāmgājējs izglāba Svētes upē slīkstošu sievieti.

Kā pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Viktorija Šembele, otrdien plkst.14.41 dienests saņēma informāciju, ka Jelgavā, Svētes upē, pie dzelzceļa tilta ūdenī redzams cilvēks. Kad glābēji ieradās notikuma vietā, viņi ieraudzīja, ka kāds vīrietis ar visām drēbēm ir meties upē un nogādājis slīkstošo sievieti pretējā krastā.

Tā kā pretējā upes pusē nebija piebraucamo ceļu, glābēji tur nokļuva ar laivu. Izrādījās, ka izglābtā sieviete ir 56 gadus veca. VUGD darbinieki viņu sasedza ar segām un nogādāja līdz mediķiem. Pēc sievietes stāstītā, viņa bija šķērsojusi tiltu, paslīdējusi un iekritusi upē, bet spēka izkļūt no tās vairs nav pieticis.

VUGD izsaka pateicību garāmgājējam, kurš, pamanot nelaimi, neapjuka un pašaizliedzīgi steidzās palīgā nelaimē nonākušajai sievietei.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (59)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (2)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+