Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
9. oktobris, 2013
Drukāt

Jelgavā garāmgājējs izglābj slīkstošu sievieti (5)

Foto: LETAFoto: LETA

Koku atspulgi Ogres upē.

Vakar pēcpusdienā Jelgavā kāds garāmgājējs izglāba Svētes upē slīkstošu sievieti.

Kā pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Viktorija Šembele, otrdien plkst.14.41 dienests saņēma informāciju, ka Jelgavā, Svētes upē, pie dzelzceļa tilta ūdenī redzams cilvēks. Kad glābēji ieradās notikuma vietā, viņi ieraudzīja, ka kāds vīrietis ar visām drēbēm ir meties upē un nogādājis slīkstošo sievieti pretējā krastā.

Tā kā pretējā upes pusē nebija piebraucamo ceļu, glābēji tur nokļuva ar laivu. Izrādījās, ka izglābtā sieviete ir 56 gadus veca. VUGD darbinieki viņu sasedza ar segām un nogādāja līdz mediķiem. Pēc sievietes stāstītā, viņa bija šķērsojusi tiltu, paslīdējusi un iekritusi upē, bet spēka izkļūt no tās vairs nav pieticis.

VUGD izsaka pateicību garāmgājējam, kurš, pamanot nelaimi, neapjuka un pašaizliedzīgi steidzās palīgā nelaimē nonākušajai sievietei.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

Jānis Rukšāns politikas vietā izvēlējās puķu dobes"Ir reizes, kad naktī nevaru aizmigt – jādomā par to, ka pie mums tik daudz kas ir izcūkots," saka Jānis Rukšāns, viens no Latvijas Tautas frontes (LTF) dibinātājiem.
Vakar dīķī noslīcis cilvēksVakar dīķī Maltas pagastā, Rēzeknes novadā, noslīcis cilvēks.
Draugiem Facebook Twitter Google+