Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
22. janvāris, 2015
Drukāt

Jelgavā grāvī ledū ielūzt auto ar jaunu sievieti (6)

Foto - LETAFoto - LETA

Ledus.

Jelgavā trešdien ceļu satiksmes negadījuma rezultātā uz jumta apgāzusies un gravī ledū ielūzusi vieglā automašīna, informēja Jelgavas pilsētas pašvaldības policijas (JPPP) pārstāve Sandra Reksce.

JPPP darbinieki patrulējot konstatējuši, ka Tērvetes ielā grāvī atrodas uz jumta apgāzusies automašīna “Ford Focus”, kura ielūzusi ledū un daļēji atrodas iegrimusi ūdenī. Automašīna atradusies tās vadītāja – 24 gadus veca sieviete.

Sievieti izdevies no automašīnas atbrīvot līdz Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta glābēju ierašanās brīdim.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Man skolā mācīja – lai zinātu kādu burtu “s” vai “z” likt, vajag salīdzināt ar vārdu “nirt”. Tur, kur tajā pašā izteiksmē parādās burts “s”, tur arī vārdā “lūzt” būs “s” burts. Piem., sieviete ienirSt -> sieviete ielūSt. Nenoteiksmē ir nirt (bez z), tātad lūzt. Ļoti vienkārši!

  2. ielūzt ir nenoteiksme, ielūst – tagadne.

  3. Ne,pareizi ir ieluzt,jo ir ieluza,nevis ielusa….

  4. Ielūst, nevis “ielūzt”.

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+