Mobilā versija
Brīdinājums +4.5°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
28. augusts, 2014
Drukāt

Jelgavā izstāda Jukas Rislaki karikatūras

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 5. septembra līdz 30. oktobrim Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī būs apskatāma somu žurnālista un rakstnieka Jukas Rislaki karikatūru izstāde “Soms skatās uz Latviju”, portālam LA.lv pavēstīja izstādes rīkotāji.

Latviešiem labi pazīstamais somu žurnālists un rakstnieks Juka Rislaki jau vairāk nekā desmit gadus dzīvo Latvijā, Jūrmalā. Viņa vaļasprieks ir karikatūru zīmēšana. Izstāde Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī būs autora pirmā karikatūru izstāde un tajā būs apskatāmas apmēram 40 karikatūras par skatījumu uz dažādiem notikumiem Latvijas sabiedrībā un politikā, latviešu īpatnībām un to, kādi ir latvieši.

5. septembrī pulksten 16 Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa konferenču zālē notiks sarunu pēcpusdiena un tikšanās ar izstādes autoru Juku, kurš rādīs karikatūras un stāstīs par tām. Pulksten 17 izstāžu zālē notiks karikatūru izstādes “Soms skatās uz Latviju” atklāšana.

Pievienot komentāru

Vai tautas deja ragaviņās aizvesta uz mežu?Pēc sabangojušām kaislībām ap deju lieluzvedumu jeb deju izrādi "Māras zeme" tās veidotājiem uzticēts turpināt darbu, bet vairāki jautājumi prasa plašāku skaidrojumu.
Draugiem Facebook Twitter Google+