Mobilā versija
+3.1°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
13. maijs, 2015
Drukāt

Jelgavā izveidots pirmais suņu pastaigu parks (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Jelgavā izveidots pirmais suņu pastaigas parks, aģentūra BNS noskaidroja pašvaldībā.

Projekta ietvaros gandrīz 1700 kvadrātmetru plašā teritorija pie Atmodas un Asteru ielas krustojuma tika iežogota, un laukums pielāgots suņu treniņu un rotaļu vajadzībām, vēsta dome.

Šobrīd tur izveidotas divas šķēršļu laipas, kā arī zemē ieraktas riepas. Tāpat nožogotajā teritorijā izvietoti četri atpūtas soliņi, kā arī divas specializētās urnas suņu ekskrementiem. Plānots, ka nožogotā teritorija uz nakti tiks slēgta, taču precīzs laukuma “darba laiks” tiks noteikts, izvērtējot pieprasījumu.

Projekta īstenošanai 2850 eiro iegūti konkursā “LMT Jelgavai”, kā arī daļu līdzfinansēja pašvaldība. Kopējās suņu pastaigu laukuma izveides izmaksas ir aptuveni 4430 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tā sakot, suņu mīstuve vien ir.

  2. Suņu dirsinātava,labi vien ir,vismaz ielas būs tīrākas.

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (63)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+