Latvijā
Kriminālziņas

Jelgavā laupītāji maskās ielaužas privātmājā un sasien pensionārus. Jaunākā informācija par notikušo0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Ivars Soikāns/LETA

Jelgavā kāds precēts pensionāru pāris pārcietis asins stindzinošus brīžus. Divi maskās tērpti vīrieši iekļuva sirmgalvju mājā un uzbruka tās saimniekiem, sitot un nogrūžot abus pie zemes. Sasējuši upurus, viņi pārmeklēja māju, plānojot savākt visu, kas varētu būt vērtīgs, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Otrdien ap plkst. 21.00 policisti kādā privātmājā atrada uz grīdas sasietus divus aptuveni 80 gadus vecus pensionārus, kuri tikko kā bija piedzīvojuši laupīšanu.

Sirmgalvji mājas durvis bija atstājuši vaļā, jo itin bieži vecvecākus apciemo ģimenes locekļi, un katram sagādāt atslēgu šķita nepraktiski.

Ienākuši istabā, abi laupītāji pensionāriem uzbruka, un pārliecinājās, ka viņi nepretosies. Sirmais kungs centās laupītājus aizgrūst, taču jaunie vīrieši bija spēcīgāki. Lai upuri nemēģinātu izbēgt, laupītāji vairākas reizes abiem iesita.

Saistītie raksti

Kad noziedznieki pameta māju, sirmajai kundzei izdevās pārraut izolācijas lenti, kas bija aptīta ap viņas rokām un acīm. Laupītāji bija rūpīgi maskējušies, un uzvilka pat cimdus, lai neatstātu pirkstu nospiedumus.

Uzbrukumu pārcietušajiem šodien nācās doties uz slimnīcu, jo zilumi un brūces klāj vairākas ķermeņa daļas.

Noziedznieku meklēšanas darbos piedalījies arī kinologs ar dienesta suni, taču laupītājus notvert nav izdevies. Par notikušo sākts kriminālprocess un tiek skaidroti visi notikušā apstākļi. Tāpat tiek precizēta arī pensionāriem nolaupītās naudas summa.

Precīzāku notikušā adresi policijā neatklāja, taču apstiprināja, ka noziegums pastrādāts Pārlielupē.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv