Mobilā versija
+1.3°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
11. marts, 2015
Drukāt

Jelgavā marta nogalē risināsies Teātra svētki

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jelgavā no 25. līdz 28. martam norisināsies Teātra svētki, aģentūru BNS informēja Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Kultūra” projektu vadītājs Sandis Kalniņš.

Svētku ietvaros, 25. martā Ādolfa Alunāna memoriālajā muzejā norisināsies sarunas ar Jelgavas teātru aktieriem “Jelgavnieks teātra pasaulē”. Pasākuma laika aktieri stāstīs par teātra aizkulisēm un kā notiek darbs pie izrādēm, pavēstīja Kalniņš.

Iezīmējot Jelgavas pilsētas 750 gadu jubileju, 27. martā Ādolfa Alunāna teātra aktieri, Tirkīzkora ansamblis, deju studija “Intriga” un muzikālā apvienība izspēlēs un izdziedās dažādus ikdienas stāstus no jelgavnieku dzīvēm ironiskā uzvedumā “Rampa mirdz – 2”.

Savukārt 28. martā Jelgavas Jaunais teātris kultūras namā “Rota” izrādīs mazajiem jelgavniekiem izglītojošu izrādi par teātri un tā aizkulisēm.

Tāpat līdz 6. aprīlim Jelgavas kultūras namā, apskatāma Latvijas Leļļu teātra 70 gadu jubilejas mobilā izstāde “Leļļu stāsti”. Izstādē redzamas vairāk nekā 20 ar rokām darinātas lelles, tāpat izstāde ietver vēsturisku informāciju par teātra leģendārajiem māksliniekiem, leļļu meistariem, izrādēm un režisoriem.

Pievienot komentāru

Janīna Kursīte: Latvieši - ja kas - prot bučoties! (1)Katra profesores Janīnas Kursītes grāmata ir notikums, kas skaidri parāda - zinātne un pētniecība spēj būt ne tikai noderīga un informatīva, bet arī neticami aizraujoša. Tas sakāms arī par grāmatu "Zīmju valoda: latviešu žesti", kas svaigi nākusi klajā LU Akadēmiskajā apgādā.
Draugiem Facebook Twitter Google+