Apbrīno

Jelgavā notikusi piecpadsmitā “Baltais Piena paku laivu regate” 16

Foto – Santis Zībergs

Sestdien, 26. augustā, elpu aizraujoši notikumi risinājās Jelgavā, Lielupes ūdeņos, kur no 43 000 AS “Tukuma Piens” 1 litra piena pakām pašbūvētos peldlīdzekļos ģimenes, draugu kompānijas un dažādu uzņēmumu kolektīvi piedalījās gada jautrākajā pasākumā “15. Baltais Piena paku laivu regatē”.

24 komandas ar sagatavotiem priekšnesumiem prezentēja savas laivas krastā, bet vēlāk piedalījās divos ātruma un parādes braucienos. Pēc žūrijas komisijas spraigām debatēm, apalvošanas ceremonijā Pasta salas estrādē tika paziņoti sacensību uzvarētāji.

Oriģinālākā laiva – Jelgavas Tehnikums. Profesionālās izglītības kompetences centrs Jelgavas Tehnikums – Tavas izaugsmes atslēga.

Visatraktīvākā komanda – Zentas brīvdienas. Privātpersonas/ draugu grupa. Gadi iet, vecums nāk, bet ikgadējo tradīciju pabraukt ar plostu, Zenta negrib palaist garām ne pa kam!!!

Inovatīvākā laiva – Zemgales veterinārā centra operāciju zāle. Zemgales veterinārais centrs – diennakts veterinārā klīnika. Zemgales veterinārais centrs dibināts 2011. gada aprīlī un tā galvenais uzdevums ir sniegt veterināro palīdzību Jelgavas pilsētas un novada iedzīvotājiem.

Treknākais piena plosts – Amatu vidusskola iekaro Lielupi! Jelgavas Amatu vidusskola Darbs Dara Darītāju! Acis darba izbijās Rokas darba nebijās Rokas darba nebijās Zinājās padarot! Jelgavas Amatu vidusskolas Audzēkņi tiek apmācīti visādām nestandarta situācijām, nepieciešamības gadījumā spēsim izveidot Noasa šķirstu!!!! Pastāvēs, kas mainīsies, Mēs katru gadu maināmies!!!

„Pilnīgs sviests!” – Vasara ne – Būs! Privātpersonas/ domubiedru grupa. “Kur tik es šogad neesmu bijusi – Jelgavā nebiju, Liepājā nebiju, Rīgā nebiju, Daugavpilī nebiju…” /Vasara/ Laižam meklēt vasaru!

Ātrākā laiva – Milzu Kalmārs. Draugu grupa. Draugu grupa, kas ik gadu uz šo pasākumu ir noskatījusies no malas un kas beidzot saņēmusies piedalīties! Jūras briesmonis, kas ar saviem taustekļiem sagrābs un nogremdēs ikvienu sāncensi! Jelgavnieki – priecājaties, ka ikdienā Lielupē to negadās sastapt!

Piena pārstrādes uzņēmuma AS “Tukuma Piens” simpātiju balva – Bērni dodas uz skolu. Latvijas Nedzirdīgo savienības Jelgavas grupa. Pēc 15 gadiem, mēs jau esam pusaudži. Atceramies, kā mūs mazus baroja ar pienu. Tagad mēs esam paaugušies un dodamies uz skolu ar piena autobusu.

Specbalva – Latraps. LPKS Latraps. LPKS LATRAPS komanda ar nosaukumu Z/S Nekad nekavējam! Bet ir gadījies tā, ka šoreiz esam aizkavējušies, tāpēc tikko novākto graudu kravu eksportēsim pāri okeāniem paši!

Specbalva – Tik un tā. Kamerkoris “Tik un Tā” ar draugiem. Esam jautrākā, aktīvākā, draudzīgākā muzikālā apvienība “Tik un tā”. Ja vajag dziedam, dejojam, raļļojam, sportojam – nevienu izaicinājumu nelaižam garām. Tāpēc atkal esam šeit.

“Sportland” simpātiju balva – Signītes. Jelgavas Valsts ģimnāzija. Visi mūs redz kā gudrākos, aktīvākos un draudzīgākos, bet klusībā mēs darām trakas lietas.

“Sportland” simpātiju balva – Vientuļa sala. Ozolnieku novada bērnu un jauniešu iniciatīvu centrs. Mēs esam vecmodīgi jautri, inteliģenti jaunieši, kuri pārstāv Ozolnieku novada Jauniešu domi.

“Sportland” simpātiju balva – Venēcijas karnevāls uz Lielupes. “Kesko Senukai Latvia”.

Galerijas nosaukums

LA.lv