×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
6. maijs, 2016
Drukāt

Jelgavā pasniegtas “Zelta čiekura” balvas (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Meža nozares gada balva "Zelta čiekurs".

Šodien Latvijas Lauksaimniecības universitātes aulā mežsaimniecības nozares labākajiem pārstāvjiem pasniegtas gada balvas “Zelta čiekurs”.

Galveno balvu nominācijā “Par inovatīvu uzņēmējdarbību” saņēma SIA “Latvāņi”, nominācijā “Par ieguldījumu sabiedrības izglītošanā” – Jurģis Jansons, bet nominācijā “Par ilgtspējīgu saimniekošanu” – Artis Vaivods.

Savukārt laureāti nominācijā “Par mūža ieguldījumu” jau bija zināmi – to saņem mežzinātnieks Jānis Bisenieks, kokrūpnieks Andris Krecers, mežsaimnieks Valdis Līdaka, mežsaimnieks Ivars Pētersons un pedagogs Gunārs Veldre.

Balvas laureātiem pasniedza Valsts prezidents Raimonds Vējonis, Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) un zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS).

Meža nozares gada balvu “Zelta čiekurs”, kas ir augstākā atzinība par sasniegumiem meža nozarē, pasniedz jau divpadsmito reizi.

Balvas pretendentu vērtēšanu organizēja Zemkopības ministrija, un tā notika divās kārtās. Pirmajā kārtā kandidātus vērtēja eksperti un otrajā – zemkopības ministra vadītā Meža dienu komiteja.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ļoti jauks pasākums, kuram īpašu garšu piedod Hānberga un Bruņinieces sirsnīgā izteiksme, to vadot – katram tiek pa mīļam vārdam. Ikdiena ir skarba, tāpēc tik labi kādreiz sarīkot arī svētkus.

  2. Vienīgais, kurš patiešām ir nopelnījis šo atzinību – tas ir Gunārs Veldre. Pārējie – priekšnieku pašapdāvināšanās. Kā jau visās iepriekšējās reizēs.

Draugiem Facebook Twitter Google+