Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
6. maijs, 2016
Drukāt

Jelgavā pasniegtas “Zelta čiekura” balvas (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Meža nozares gada balva "Zelta čiekurs".

Šodien Latvijas Lauksaimniecības universitātes aulā mežsaimniecības nozares labākajiem pārstāvjiem pasniegtas gada balvas “Zelta čiekurs”.

Galveno balvu nominācijā “Par inovatīvu uzņēmējdarbību” saņēma SIA “Latvāņi”, nominācijā “Par ieguldījumu sabiedrības izglītošanā” – Jurģis Jansons, bet nominācijā “Par ilgtspējīgu saimniekošanu” – Artis Vaivods.

Savukārt laureāti nominācijā “Par mūža ieguldījumu” jau bija zināmi – to saņem mežzinātnieks Jānis Bisenieks, kokrūpnieks Andris Krecers, mežsaimnieks Valdis Līdaka, mežsaimnieks Ivars Pētersons un pedagogs Gunārs Veldre.

Balvas laureātiem pasniedza Valsts prezidents Raimonds Vējonis, Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) un zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS).

Meža nozares gada balvu “Zelta čiekurs”, kas ir augstākā atzinība par sasniegumiem meža nozarē, pasniedz jau divpadsmito reizi.

Balvas pretendentu vērtēšanu organizēja Zemkopības ministrija, un tā notika divās kārtās. Pirmajā kārtā kandidātus vērtēja eksperti un otrajā – zemkopības ministra vadītā Meža dienu komiteja.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ļoti jauks pasākums, kuram īpašu garšu piedod Hānberga un Bruņinieces sirsnīgā izteiksme, to vadot – katram tiek pa mīļam vārdam. Ikdiena ir skarba, tāpēc tik labi kādreiz sarīkot arī svētkus.

  2. Vienīgais, kurš patiešām ir nopelnījis šo atzinību – tas ir Gunārs Veldre. Pārējie – priekšnieku pašapdāvināšanās. Kā jau visās iepriekšējās reizēs.

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (1)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+