×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
18. jūnijs, 2015
Drukāt

Jelgavā pazudis 12 gadus vecs puika; lūdz palīdzību meklēšanā (24)

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Jelgavā meklē 2003.gadā dzimušu zēnu, kurš vienu reizi jau iepriekš bijis meklēšanā, informē Valsts policijā.

Policija lūdz sabiedrības atbalstu Pāvela Fomina meklēšanā. Zēns 16. jūnijā izgājis no dzīvesvietas Jelgavā, Satiksmes ielā, un pēdējo reizi manīts pilsētas lielveikalā “Maxima”.

Pazīmes: kalsnas miesas būves, ap 150 centimetrus garš, īsi tumši mati.

Puisis bija ģērbies tumši pelēkās džinsa biksēs, pelēkā bītlenē, zilā kreklā, baltos sporta apavos.

Personām, kurām zināma viņa atrašanās lūgums to paziņot tuvākā policijas iecirknī vai telefoniski 112, 3004227, 63004200 vai 63004202.

Pievienot komentāru

Komentāri (24)

 1. Nu blj* kāds vispār skatās raksta izveides datumu? Aptaureties cilvēki kuri to nedara.

 2. Kurà gadà? Un kà 2003 gada dzimušam tikai 12 gadi?

 3. Ak sausmas es ahgrak ar vinu staigaju un vins tad ari jau blandijas bet tad es ar vinu parsytaju kontakteties ta es ari vinu vairs neesmu redzejusi diemzel man nau patikami dzirdet kad mans bijusas puisis dara tadas lietas nu es ceru kad vins ir sveiks un vesals lai vinam viss vina dzive veicas………….

 4. Vai tiešām šim puisim ir 12?????? Manuprāt, jau 14…. Jo 2003.gadā dzimušam šobrīd nebūs 12.

 5. Izskatas ka veca informacijas.

 6. Nozaga man čiriku šitais sīcis!!!!

 7. Tuvinieki tikai zina patiesibu!
  Es ar puiku netieku galā,kad nav zagara un izlaiž,tad paši saprotat,sāk kāpt uz galvas….

 8. Beidzat vecāki pazaudēt savus bērnus. Tik grūti izkontrolēt uz kurieni iet un cikos būs mājās? Vai ja bēg prom nu tad sakārtojat ģimenes problēmas. Nav normāli ka visi bērni pazūd, padomājat kā tā vaina ir..

 9. Es viņū redzēju brīvdienās satiksmes ielā sita māsas meitai ar bumbu

 10. Atgriezies mājās! Padomā par tiem, kuri tevi mïl un uztraucas par tevi. Neviens un nekas nav svarīgāks par ğimeni.

 11. Normālam bērnam,lai kāds viņš nerātnis būtu var ieskaidrot kā kaut elementāri uzvesties. Bet ja tam ar psihi nav kaut kas kārtībā,ko tad?Vai tikai ar dresūru izlīēties?!

 12. Uzreiz skaidrs,ka esi jaunā mātīte!

  • to anija..pirmam kartam pavelam ir vell vecakais bralis kuram ir iesaukA FAMIN UN OTRAM KARTAM ES pAVELU PAZISTU no maziem gadiniem

 13. Pat netaisos!99% no visiem ir parasti klaiņotāji!

 14. Pārāk dudz tiesību un nekādu pienākumu,lūk rezultāts. Bet pērt gan nevajag,ir citi ietekmēšanas veidi.

 15. Lai vecāki padomā ko nepareizi dara,ka bērns atkārtoti aiziet no mājām. Nejau bērni mūk no mājām kur valda mīlestība, sapratne, uzticēšanās, ur notiek kopīgu vakariņu ieturēšana. Mūk no mājām kur bērns tiek apbižots vai neievērots,kur NAV mīlestības un sarunu. Riebj cilvēki kas sadzemdē bērnus jo maziņi tak forši,bet kad vajaga pamācīt,audzināt, tad tik staigā kviegdami uz bērniem.

 16. Vai tik nav vajadzīgs pēriens?

 17. Ja jau nav pirmā reize,tad jāpiesien ķēdē kā suni,lai atkal nebūtu visiem jāmeklē! Sadot riktīgi pa pakaļu un viss.

  • nu jā, komentāros var redzēt – citādāk jau neprot audzināt, kā perot. nav ko brīnīties, ka sīkie bēguļo. gribētos zināt, vai pēriens jums tiešām ir palīdzējis saprast, ko darāt nepareizi, vai arī vienkārši ļāvis izgāzt dusmas un radījis apspiestas dusmas un naidu bērnā. Dinozauru audzināšana….

   • Nezinu vai es esmu audzināta dinozauriski,bet kad bija vajadzīgs esmu dabūjusi pa ļoku un nekāda naida nav palicis.Tik tagad te viscaur bazūnē,ka nevar pērt-lielie audzinātāji un filozofi pēc grāmatu audzināšanas.Tādēl jau bērni dara ko grib,jo ar grāmas palīdzību audzināti tiek.Vienā no komentāriem pareizi teikts-zin tik savas tiesības,bet pienākumus nē.

    • ….nu nezinu gan, ja mani kāds būtu bērnībā sācis – ar siksnu audzināt, drošvien tagad – tas nāktu pašiem audzinātājiem atpakaļ!:)

    • Pat Bībelē saka; ķas savu bērnu mīļ , tas rīksti nežēlo”” .. mīlēt nenozīmē atļaut visu vai izdabāt, bet ja ļaunas lietas padara ir dibenam jācieš ar bērza zariņu-labs skolotājs, nav runa par citu parmācību…

     • Nu nezin gan. Es par saviem sūdiem esmu dabūjis ka maz neliekas un kā bērns būdams sapratu par ko un kāpēc. Ne jau tajā, ka dabū ar siksnu ir tā sāls, bet morālē, par ko tiek sodīts. Ne kādam tas ir atmaksājies, ne nācis atpakaļ. Mīlu savus vecākus par to, ka ir izaudzinājuši to, kas es tagad esmu.

  • Katrs bērns kurš agrā bernībā ir saņēmis pietiekoši daudz mīlestibas un sapratni tam pusaudža gados pērienu nevajag. Diemžēl daudzs jaunās māmiņas nenošķir kad viņas bērnu lutina un kad tikai dresē.
   Tad sākas psihes traucējumi un arī vis pārējais.

Draugiem Facebook Twitter Google+