×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
15. oktobris, 2013
Drukāt

Jelgavā pēc nelegālā dzerekļa lietošanas miruši jau seši cilvēki

Foto: © dla4 - Fotolia.comFoto: © dla4 - Fotolia.com

Jelgavā pēc, iespējams, nelegālā alkohola lietošanas miruši jau seši cilvēki – piecas sievietes un viens vīrietis,  informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.

Pirmdienas vakarā Jelgavas slimnīcā ievietoti divi jauni pacienti – vīrietis un sieviete, kuri saindējušies ar nelegālo alkoholu. Sieviete neilgi pēc ievietošanas slimnīcā vakar mirusi, savukārt vīrietis turpina ārstēšanos slimnīcā.

Policija turpina skaidrot brīvdienās Jelgavā notikušās traģēdijas apstākļus, taču viena no galvenajām versijām liecina, ka bojā gājušie varētu būt saindējušies ar nelegālajās alkohola tirdzniecības vietās iegādātu alkoholu.

Izmeklēšanas laikā veiktas kratīšanas divās nelegālā alkohola tirdzniecības vietās, tādēļ policisti brīdina iedzīvotājus neiegādāties un nelietot jebkādu apšaubāmas izcelsmes alkoholu. Ja kāds to bijis iegādājies, tad nekādā ziņā to nelietot un nedot citām personām, sekot līdzi savam veselības stāvoklim, ja tas pasliktinās, nekavējoši sazināties ar medicīnas iestādi.

Policijā sākts kriminālprocess, aizturētas piecas pārbaudāmās personas saistībā ar nelegālā alkohola apriti, viena persona apcietināta.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+