×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
22. aprīlis, 2015
Drukāt

Jelgavā piecus vīriešus aiztur par marihuānas tirdzniecību

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļa par marihuānas realizēšanu Jelgavā aizturējusi vairākas personas, informē VP ZRP priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļa pagājušajā nedēļā, 13. aprīlī, Jelgavas pilsētā aizturēja 1978. un 1992. gadā dzimušus vīriešus par marihuānas realizēšanu.

Aizturēšanas laikā izņēma trīs gramus izžāvētas sasmalcinātas augu valsts izcelsmes vielas – marihuānas. Kriminālprocesa ietvaros abi vīrieši tika aizturēti un ievietoti īslaicīgā aizturēšanas vietā.

Savukārt nākamajā dienā Jelgavā tika aizturētas vēl trīs personas par narkotiskās vielas – marihuānas realizāciju. Aizturēšanas laikā izņēma divus iepakojumus ar trim gramiem marihuānas. Aizturēti divi 1998. un viens 1997. gadā dzimis vīrietis.

Uzsākti divi kriminālprocesi pēc Krimināllikuma “Par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu realizācijas nolūkā vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu”, ja to izdarījuši personu grupa pēc iepriekšējās vienošanās, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīts vai aizturētās personas nav saistītas citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+