Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
21. marts, 2015
Drukāt

Jelgava pievienosies akcijai “Zemes stunda”

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas Lauksaimniecības universitāte.

Jelgavas pilsēta 28.martā plkst.20.30 septīto gadu pēc kārta pievienosies Pasaules dabas fonda rīkotajai akcijai „Zemes stunda”, kuras laikā katrs ir aicināts uz vienu stundu izslēgt apgaismojumu, lai simboliski pievērstu uzmanību enerģijas un resursu taupīšanai, aģentūra BNS uzzināja pašvaldībā.

Pilsētā šajā laikā tiks izslēgts ārējais apgaismojums Jelgavas pilij, dievnamiem, Sv. Trīsvienības baznīcas tornim, kā arī samazināta apgaismojuma intensitāte muzejiem, abām gājēju promenādēm un izslēgti prožektori pie Mītavas tilta.

Jelgavā tiks izslēgts Sv.Annas baznīcas, Romas katoļu Bezvainīgās Jaunavas Marijas katedrāles, Sv. Simeona un Annas pareizticīgo katedrāles, Sv. Jāņa baznīcas, Vissvētās Dievmātes aizmigšanas pareizticīgo baznīcas, Sv. Trīsvienības baznīcas torņa, Jelgavas pils, Ģederta Eliasa Vēstures un mākslas muzeja, Krasta ielas promenādes, Pasta salas un Mītavas tilta apgaismojums. Tāpat pirmo reizi tiks izslēgts arī atjaunotās Valdekas pils apgaismojums.

„Zemes stunda” ir aicinājums mainīt rīcību un uzsākt iniciatīvas, lai sekmētu enerģijas un resursu taupīšanu. Tas ir simbolisks pasākums, kura laikā miljoniem cilvēku visā pasaulē vienojas, izslēdzot apgaismojumu uz vienu stundu, lai pieprasītu izlēmīgu rīcību enerģijas un resursu taupīšanai.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (13)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+