×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
21. marts, 2015
Drukāt

Jelgava pievienosies akcijai “Zemes stunda”

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas Lauksaimniecības universitāte.

Jelgavas pilsēta 28.martā plkst.20.30 septīto gadu pēc kārta pievienosies Pasaules dabas fonda rīkotajai akcijai „Zemes stunda”, kuras laikā katrs ir aicināts uz vienu stundu izslēgt apgaismojumu, lai simboliski pievērstu uzmanību enerģijas un resursu taupīšanai, aģentūra BNS uzzināja pašvaldībā.

Pilsētā šajā laikā tiks izslēgts ārējais apgaismojums Jelgavas pilij, dievnamiem, Sv. Trīsvienības baznīcas tornim, kā arī samazināta apgaismojuma intensitāte muzejiem, abām gājēju promenādēm un izslēgti prožektori pie Mītavas tilta.

Jelgavā tiks izslēgts Sv.Annas baznīcas, Romas katoļu Bezvainīgās Jaunavas Marijas katedrāles, Sv. Simeona un Annas pareizticīgo katedrāles, Sv. Jāņa baznīcas, Vissvētās Dievmātes aizmigšanas pareizticīgo baznīcas, Sv. Trīsvienības baznīcas torņa, Jelgavas pils, Ģederta Eliasa Vēstures un mākslas muzeja, Krasta ielas promenādes, Pasta salas un Mītavas tilta apgaismojums. Tāpat pirmo reizi tiks izslēgts arī atjaunotās Valdekas pils apgaismojums.

„Zemes stunda” ir aicinājums mainīt rīcību un uzsākt iniciatīvas, lai sekmētu enerģijas un resursu taupīšanu. Tas ir simbolisks pasākums, kura laikā miljoniem cilvēku visā pasaulē vienojas, izslēdzot apgaismojumu uz vienu stundu, lai pieprasītu izlēmīgu rīcību enerģijas un resursu taupīšanai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+