Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
9. aprīlis, 2014
Drukāt

Jelgavā plāno izzāģēt 254 kokus

LETALETA

Jelgavā nākamnedēļ plānota 254 koku izzāģēšana, ziņo laikraksts “Zemgales ziņas”.

Tas tiks darīts, uzsākot darbus projekta “Satiksmes termināla apkalpošanai nepieciešamās ielu infrastruktūras izbūve Jelgavā” realizēšanai.

No izzāģēšanai paredzētajiem kokiem 183 esot sliktā stāvoklī – savērpušies, iztrupējuši vai kā citādi bojāti, no 47 kokiem būs jāatbrīvojas, lai izbūvētu komunikācijas, bet no vēl 24 – lai veidotu ainavisku vidi.

Būvniecības ietvaros no jauna iestādīt plānots 106 kokus.

Projektā paredzēta ielu infrastruktūras un maģistrālo inženierkomunikāciju izbūve satiksmes termināļa apkalpošanai. Rekonstrukcijas darbu gaitā tiks izbūvēts stāvlaukums 240 automašīnām, veikta teritorijas labiekārtošana un pilsētas sabiedriskā transporta galapunkta izbūve Zemgales prospektā.

Projekta kopējais budžets ir 8 316 274,31 eiro, no tiem 4 192 269,82 eiro – ERAF finansējums, 155 794,50 eiro – valsts budžeta dotācija, bet  3 968 209,99 eiro – pašvaldības līdzfinansējums.

Projekta īstenošanas termiņš ir nākamā gada 30.jūnijs.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+