×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
15. oktobris, 2013
Drukāt

Jelgavā plūdu dēļ evakuē divus cilvēkus un suni

Foto - LETAFoto - LETA

Jelgavā plūdu dēļ evakuēti divi cilvēki un suns, aģentūrai BNS pastāstīja Jelgavas pilsētas pašvaldības pārstāve Egita Veinberga. Šie jelgavnieki varētu būt pirmie, kas šajā sezonā bijuši spiesti pamest savas mājas plūdu dēļ.

Viņu mājas atrodas Svētes upes tuvumā, kas pilsētai sagādājot vislielākās problēmas pavasarī arī citus gadus.

Cilvēki ir apmetušies pie radiem, tomēr vietējā pašvaldība jau ir nodrošinājusies arī evakuēto iedzīvotāju izmitināšanai uz laiku vietējā izglītības iestādē.

“Svētes upes apkārtnē ir applūdušas arī vairākas ielas, pagaidām vēl ūdens līmenis ceļas. Jāgaida, kā būs tuvākajās stundās. Divi cilvēki un suns no Būriņu ceļa ir evakuēti, viņu māja ir applūdusi,” pastāstīja Veinberga.

Cilvēki, kuru mājas varētu skart pali, ir apzināti un informēti par iespējamo evakuāciju.

Pašvaldība aktīvi izmanto arī sociālos tīklus. “Twitter” tiek vēstīts, ka pretplūdu pasākumu dēļ pilsētā Filozofu un Rūpniecības ielu krustojumā tiek veikta caurteku pastiprināšana ar smilšu maisiem.

“Ja ūdens līmenis turpinās celties, šodien [pirmdien] tiks sasaukta apvienotā civilās aizsardzības komisijas sēde, kurā iekļauti speciālisti no pilsētas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada,” informēja Veinberga.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+