×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
21. novembris, 2013
Drukāt

Jelgavā izbūvē jaunus Aviācijas un Cukura ielas posmus

celju_remonts

Lai Jelgavā sakārtotu ražotņu, sabiedrisko objektu un daudzdzīvokļu māju tuvumā esošos Aviācijas un Cukura ielu posmus, oktobrī sākti to rekonstrukcijas un izbūves darbi, portālu “LA.lv” informēja Jelgavas pilsētas pašvaldības pārstāve Līga Klismeta.

Pēc būvdarbu pabeigšanas Pārlielupē būs izbūvēts 300 metrus garš jauns ielas posms, izveidoti 670 metri gājēju un veloceliņa, rekonstruēta ielu infrastruktūra 374 metru garumā, kā arī izbūvētas divas sabiedriskā transporta pieturvietas.

Par būvdarbiem Jelgavas pilsētas dome ir noslēgusi līgumu ar SIA “Ostas celtnieks” par 626 646,57 latiem (ar PVN). Objekta būvuzraudzība ir SIA “BaltLine Globe” pārziņā, kas par šo pakalpojumu saņems 4961 latu. Autoruzraudzību par 5445 latiem objektā nodrošinās SIA “3C”.

Projektā rekonstruēs Cukura ielas posmu no Aviācijas ielas līdz Cukura ielai 22 un izbūvēs Aviācijas ielas posmu no Garozas ielas līdz Krasta ielai 9. Plānots rekonstruēt Cukura un Aviācijas ielas posma brauktuvi, izbūvēt jaunu Aviācijas ielas posmu, apvienot gājēju ietves un izbūvēt veloceliņu, izveidot sabiedriskā transporta pieturvietu Cukura ielā, nomainīt apgaismojumu, izbūvēt lietus ūdens atvades risinājumu, kā arī saimnieciskās kanalizācijas sūknētavu.

Būvdarbus īstenos projektā “Transporta infrastruktūras izbūve industriālo teritoriju attīstības nodrošināšanai Jelgavā”, kam paredzēts Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalsts. Projekta kopējās izmaksas ir 640 827,57 lati, no tiem 425 000 latu tiek finansēti no ERAF līdzekļiem, 11 250 lati – valsts budžeta dotācija un pašvaldības līdzfinansējums – 204 577,57 lati.

Projekta mērķis ir sakārtot transporta infrastruktūru Aviācijas un Cukura ielu posmos Jelgavā, lai nodrošinātu publisko pakalpojumu un industriālo teritoriju sasniedzamību, sekmējot saimnieciskās darbības attīstību nacionālā, reģionālā un vietējā līmenī. Projektu plānots realizēt līdz 2014.gada 21.augustam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+