Kokteilis
Baudi

Tiešraide: 19. Starptautiskā Ledus skulptūru festivāla – paraugdemonstrējumi 0

Publicitātes foto

La.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume piedāvā šovakar, 12. februārī no plkst. 17.00 sekot līdzi pasākuma otrās dienas tiešraidei un baudīt ledus skulptūru veidošanas paraugdemonstrējumus no 19. Starptautiskā Ledus skulptūru festivāla Jelgavā.

Jelgavas dome informē, ka lielās festivāla apmeklētāju plūsmas dēļ Pasta salā joprojām ir apgrūtināta lielo ledus skulptūru apskate, tādēļ interesenti aicināti rēķināties ar papildu laiku festivāla apmeklējumam. Lielās jeb komandu ledus skulptūras izvietotas teltī, lai pasargātu tās no Pasta salā valdošajiem vējem, savukārt mazās skulptūras izvietotas aiz Pasta salas skatuves – pie ledus slidkalniņiem.

Jelgavas pilsētas Dome un pašvaldības iestāde “Kultūra” jau deviņpadsmito reizi Jelgavā organizē Starptautisko Ledus skulptūru festivālu, kura tēma šogad ir “Karnevāls”.

Saistītie raksti

Tiešraides laikā skatītāji varēs vērot, kā ledus skulptūru meistari no kristāldzidriem ledus blokiem uzbur patiesus mākslas darbus.

19. Starptautiskā Ledus skulptūru festivāla ledus skulptūru paraugdemonstrējumu tiešraide skatāma arī lietotnē LMT Straume un internetā: http://straume.lmt.lv. Pasākuma apmeklētāji un tiešraides skatītāji aicināti piedalīties Twitter diskusijā, lietojot tēmturi #LMTstraume

LA.lv