Mobilā versija
+1.9°C
Johanna, Hanna, Jana
Piektdiena, 15. decembris, 2017
12. februāris, 2017
Drukāt

Tiešraide: 19. Starptautiskā Ledus skulptūru festivāla – paraugdemonstrējumi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

La.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume piedāvā šovakar, 12. februārī no plkst. 17.00 sekot līdzi pasākuma otrās dienas tiešraidei un baudīt ledus skulptūru veidošanas paraugdemonstrējumus no 19. Starptautiskā Ledus skulptūru festivāla Jelgavā.

Jelgavas dome informē, ka lielās festivāla apmeklētāju plūsmas dēļ Pasta salā joprojām ir apgrūtināta lielo ledus skulptūru apskate, tādēļ interesenti aicināti rēķināties ar papildu laiku festivāla apmeklējumam. Lielās jeb komandu ledus skulptūras izvietotas teltī, lai pasargātu tās no Pasta salā valdošajiem vējem, savukārt mazās skulptūras izvietotas aiz Pasta salas skatuves – pie ledus slidkalniņiem.

Jelgavas pilsētas Dome un pašvaldības iestāde “Kultūra” jau deviņpadsmito reizi Jelgavā organizē Starptautisko Ledus skulptūru festivālu, kura tēma šogad ir “Karnevāls”.

Tiešraides laikā skatītāji varēs vērot, kā ledus skulptūru meistari no kristāldzidriem ledus blokiem uzbur patiesus mākslas darbus.

19. Starptautiskā Ledus skulptūru festivāla ledus skulptūru paraugdemonstrējumu tiešraide skatāma arī lietotnē LMT Straume un internetā: http://straume.lmt.lv. Pasākuma apmeklētāji un tiešraides skatītāji aicināti piedalīties Twitter diskusijā, lietojot tēmturi #LMTstraume

Pievienot komentāru

Smagnējs misiņš saspēlē ar trauslu stiklu. Mēbeles, kas sajūsmina un liek domātDabas vienkāršo formu atveidojums smagnējā misiņā un trauslā stiklā piesaista portugāļu mēbeļu dizaina “Bessa” jaunākajā piedāvājumā.
Draugiem Facebook Twitter Google+