Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
3. februāris, 2015
Drukāt

Jelgavā top “Ledus pasaka”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Septiņpadsmito gadu Jelgavā norisinās Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls, kā tēma šogad ir “Ledus pasaka”, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības pārstāve Marta Zīverte.

Viņa stāsta, ka otrdien – otrajā festivāla dienā – pie ledus skulptūrām strādāja 30 mākslinieki. Pirmdien pabeigts darbs pie individuālajām skulptūrām, savukārt otrdien mākslinieki “ielikuši pamatu” komandu skulptūrām. Festivālā tapušās pirmās 30 individuālās skulptūras ievietotas lielā refrižeratorā jeb aukstuma kamerā, lai tās varētu izstādīt festivāla atklāšanas dienā.

Šogad ikvienam ir iespēja sekot līdzi tiešraidē divās kamerās (ŠEIT UN ŠEIT), kā ledus bloki tiek apvienoti vienā veselumā un pārvēršas ledus mākslas darbā.

Festivālā šogad piedalās atzīti mākslinieki no Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Polijas, Somijas, Dānijas, Serbijas un Francijas. Mākslinieku veikumu ikviens aicināts novērtēt no 6. līdz 8. februārim Jelgavā, Uzvaras parkā.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+