Mobilā versija
-1.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
8. aprīlis, 2016
Drukāt

Jelgavā un Tukumā aiztur laupītājus

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Policijas darbinieki darbinieki par 1997.gadā dzimuša jaunieša aplaupīšanu Jelgavā aizturējuši divus 1996.un 1997.gadā dzimušus jauniešus, informē VP. Savukārt par 2000. un 1997.gadā dzimušu jauniešu aplaupīšanu Tukumā, VP ZRP Tukuma iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki aizturējuši 1985.un 1989.gadā dzimušus vīriešus.

Jelgavā laupīšana notikusi 6.aprīlī pēc pulksten vieniem naktī uz Lietuvas šosejas. Cietušais ar abiem jauniešiem kopīgi bija lietojis alkoholu un pēc tā lietošanas visi trīs sēdušies automašīnā, lai dotos mājup. Nobraucot kādu ceļa posmu, automašīna tika apturēta un cietušais izgrūsts no tās un aplaupīts. Tika nodarīti miesas bojājumi, nolaupīts mobilais tālrunis un rokas pulkstenis. Cietušais rīta pusē vērsās policijā un informēja par notikušo. Policisti, veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, drīz vien abus jauniešus aizturēja. Atgūtas arī nolaupītās mantas.

Par laupīšanu Tukumā Jelgavas ielā, policisti informāciju saņēma 3.aprīlī pulksten 18.30. Piedraudot ar vardarbību 1997.un 2000.gadā dzimušajiem jauniešiem, divi vīrieši nolaupīja divus mobilos tālruņus, rokas pulksteni un 5 eiro.Nekavējoši policijas darbinieki uzsāka operatīvos meklēšanas pasākumus un aizturēja divus vīriešus.

Uzsākti kriminālprocesi par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās vai ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no mantas glabātavas, ietaises, kas savieno glabātavas, vai transportlīdzekļa, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīta aizturēto saistība ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (19)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Polijā traģiskā avārijā iekļuvusi kravas automašīna no Latvijas (1)Kravas automašīna no Latvijas Polijā iekļuvusi avārijā, kurā gājuši bojā trīs cilvēki, vēsta Polijas mediji. Avārija notikusi pie Dibku ciemata.
Draugiem Facebook Twitter Google+