×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
5. decembris, 2016
Drukāt

Jelgavā uz ielas piekauts un pamests nomirt vīrietis (1)

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Naktī uz sestdienu, 3.decembri, pie kādas daudzdzīvokļu mājas Zemgales prospektā Jelgavā piekauts un mirstam atstāts vīrietis, noskaidroja aģentūra LETA.

Notikumi risinājušies ap pusnakti, kad vairāki vīrieši piekāvuši nu jau bojā gājušo un atstājuši viņu guļam pie mājas, aģentūrai LETA pastāstīja kāda dzīvokļa īpašnieki.

Sniegā gulošais vīrietis pamanīts vien uz rīta pusi, viņš nogādāts slimnīcā, taču mediķiem viņa dzīvību glābt neizdevās.

Vietējie pieļauj, ka ir notikusi kopīga alkohola lietošana.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece apstiprināja, ka vīrieši kādā no dzīvokļiem lietojuši alkoholu. Starp viņiem izcēlies konflikts un trīs no iesaistītajiem, 1970.gadā dzimušajam sākuši izdarīt miesas bojājumus. Kautiņš turpinājies mājas ārpusē, kur piekautais arī atstāts.

Visi trīs – 1980., 1985. un 1989.gadā dzimušie – aizturēti, tiesa viņiem piemērojusi apcietinājumu. Vīrieši agrāk ir tiesāti par mantiska rakstura noziegumiem, bet viens arī par miesas bojājumu nodarīšanu.

Policija sākusi kriminālprocesu par smagu miesas bojājuma nodarīšanu, kā rezultātā iestājusies cilvēka nāve.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kopīgas iedzeršanas ar kautiņiem un panažovščinām tik loti atgādina kādu sādžu aiz austrumu robežas,Katru nedēļu policijas hronikās parādās līdzīgi gadījumi no padomju laiku mikrorajoniem un pilsetām ar lielāku iebraucēju īpatsvaru.Diemžēl!

Draugiem Facebook Twitter Google+