×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.0°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
10. novembris, 2016
Drukāt

Jelgavā uz valsts svētkiem demonstrēs spēka dziesmas “Bur man’ buri” 3D projekciju

Foto: Jelgavas domeFoto: Jelgavas dome

3D multimediāla spēka dziesmas projekcija “Bur man’ buri”, kas 18.novembrī būs skatāma Jelgavā, pašvaldības iestādei “Kultūra” izmaksās 8856 eiro, liecina noslēgtais līgums.

Projekciju nodrošinās biedrība “Notikumu aģentūra”, ar kuru pašvaldības iestāde noslēgusi līgumu par 7319 eiro, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli.

Projekcija būs jānodrošina uz Jelgavas Svētās trīsvienības baznīcas torņa no plkst.17 līdz 21.

Kā ziņots, valsts 98.neatkarības gadadienas svinības 18.novembrī Jelgavā sāksies plkst.17 ar ziedu nolikšanu pie Latvijas pirmā prezidenta Jāņa Čakstes pieminekļa, ap plkst.17.15 atdzīvosies Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornis. Uz ēkas sienas būs vērojama īpaši svētkiem veidota 3D multimediāla spēka dziesmas projekcija “Bur man’ buri”. Projekcija darbosies ik pēc desmit minūtēm, un to aplūkot varēs līdz plkst.21.

No plkst.17 Hercoga Jēkaba laukumā un Lielās ielas posmā no Pasta ielas līdz Driksas tiltam jelgavnieki iedegs ugunszīmes. Šogad Jelgavas centru izgaismos vairāki tūkstoši sveču liesmu, veidojot vairāk nekā 50 ugunszīmes. Svētku koncerts un ugunskuru iedegšana Hercoga Jēkaba laukumā sāksies plkst.17.30, uz brīvdabas skatuves uzstāsies tautas deju ansambļi “Diždancis” un “Ritums”, kori “Tik un tā” un “Ozols”, Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra aktieri, kā arī grupa “Pilnmēness”.

Savukārt plkst.18 kultūras namā svētku koncertā “Es piederu krastam šim” muzicēs grupa “Lauku muzikanti”.

Vakara kulminācijā – svētku uguņošana Pasta salā plkst.20.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+