×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
15. oktobris, 2013
Drukāt

Jelgavā vairāki cilvēki nāvīgi saindējušies ar, iespējams, nelegālu alkoholu

Foto-LETAFoto-LETA

Jelgavā, Kazarmes ielas apkaimē, 13.oktobrī vairāki cilvēki smagi saindējušies ar, iespējams, nelegālu alkoholu, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija. 

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece aģentūrai LETA apstiprināja, ka sestdien, 12.oktobrī, reģistrēti četri nāves gadījumi, kuru cēlonis, pēc sākotnējās informācijas spriežot, ir saindēšanās ar nelegālas izcelsmes alkoholu. Miršanas cēlonis tiks noskaidrots ekspertīzē.

Vēl trīs cilvēki, kas saindējušies ar alkoholu, nogādāti slimnīcā. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola aģentūrai LETA pastāstīja, ka mediķi vakar dažādos laikos snieguši palīdzību trim cilvēkiem no dažādām Jelgavas vietām, viņu vidū bijusi arī kāda 58 gadus veca sieviete, kas ap plkst.19 atrasta uz Kazarmes ielas. Visi cietušie nogādāti slimnīcā, taču viņu veselības stāvoklis vērtējams kā stabils.

Valsts policija nekavējoties sākusi izmeklēšanas darbības, kuru rezultātā aizturētas četras personas. Policija sākusi kriminālprocesu un turpina strādāt.

Sietniece uzsvēra, ka iedzīvotājiem būtu maksimāli jāizvairās no nezināmas izcelsmes alkohola lietošanas.

Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka vietnieks Juris Staļģevics Latvijas Televīzijā sacīja, ka policija ir noskaidrojusi nelegālās dziras tirdzniecības vietas.

“Ir veiktas Jelgavas pilsētā vairākas kratīšanas un citas procesuālās darbības neatliekamības kārtā un dotajā momentā aizdomās par minētās vielas realizācijas faktu kopumā ir aizturētas piecas personas, kas ievietotas izolatorā un notiek izmeklēšana. Pēc procesa materiāliem mēs šo ķēdi esam identificējuši. (..) Šīs vietas ir zināmas, un personas, kas ir tirgojušas, arī ir vienas no aizturētajām personām,” stāstīja Staļģevics.

Arī viņš stingri aicināja cilvēkus, kas iegādājušies alkoholu tā saucamajās “točkās”, to nelietot, jo tas var būt bīstami dzīvībai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+