×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
17. augusts, 2016
Drukāt

Jelgavā vardarbīgā nāvē miruši trīs bezpajumtnieki (3)

Valsts policijaValsts policija

Jelgavā pēdējo četru mēnešu laikā no nodarītajiem miesas bojājumiem miruši trīs vīrieši. Visi bojā gājušie vīrieši bija bez noteiktas dzīvesvietas un nodarbošanās. Aizdomās par noziegumu izdarīšanu policija ir aizturējusi vairākas personas, informē Valsts policija.

Izmeklēšanas gaitā noskaidrots, ka šie gadījumi nav savstarpēji saistīti un izdarīti alkohola reibumā.

26.maijā Jelgavā, Pumpura ielā nepabeigtas jaunbūves teritorijā tika atrasts 1957.gadā dzimuša vīrieša līķis ar nodarītiem miesas bojājumiem, kuru rezultātā iestājās nāve. Aizdomās par noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu policija aizturēja 1988.gadā dzimušu vīrieti, kurš jau agrāk ir bijis tiesāts. Tiesa vīrietim piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu. Policija ir pabeigusi izmeklēšanu un kriminālprocess nodots prokuratūrai kriminālvajāšanai.

Savukārt 23.jūlijā Jelgavā, Zemgales prospektā un 13.augustā Pārmiju ielā tika piekauti vēl divi vīrieši. Abi 1965. un 1958.gadā dzimušie vīrieši no gūtajām traumām slimnīcā mira. Aizdomās par jūlijā izdarīto noziegumu policija operatīvi aizturēja 1995. gadā dzimušu vīrieti, kuram tiesa piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu, bet par augustā izdarītu noziegumu policija aizturēja jau iepriekš tiesātus 1995.un 1996.gadā dzimušus vīriešus, kuriem arī piemērots apcietinājums.

Saistībā ar šiem gadījumiem ir uzsākti kriminālprocesi par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei, vai par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, ja to izdarījusi organizēta grupa, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kur pazuda mans komentars?

  2. Valdiba ir vainiga pie ta, ka pie mums ir bezpajumtnieki.Ka vini dzivo un ko ed nevienam galva nesap. Par siem cilvekiem neviens negrib domat, galvenais piebazt savas kabatas ar naudu kamer esi pie kopejas SILES. Pasi sev paaugstina algas par vairakiem simtiem eiro, bet par veciem cilvekiem nemaz nedoma, iedot ka ubagam paris eiro un slave musu tautas kalpus par so ubagu cienigu davanu. Policisti ir slinki un neaudzinati, loti brutali, nekaunigi. Naudu mil, bet stradat negrib,staiga kajas izpletusi. Kapec virietis, kas strada policija , staiga ar izplestam kajam-nesaprotu? Protams, ne jau visi, bet viens otrs ta tomer staiga.

    • Ja tev nav vienalga, cik bomžiem esi palīdzējis? Bieži darbā nākas saskarties ar tiem parazītiem. Un neviens mani nepārliecinās ka paši pie tā nav vainīgi..

Draugiem Facebook Twitter Google+