Mobilā versija
Brīdinājums +19.4°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
16. oktobris, 2016
Drukāt

Jelgavas 2.internātpamatskolā veidos sāls istabu

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Pusstunda sāls istabā stiprina imunitāti un veicina elpceļu attīrīšanos. Cita starpā šī procedūra ieteicama smēķētājiem.

Jelgavas 2.internātpamatskolā plānots ierīkot sāls istabu, liecina Jelgavas pašvaldības izsludinātais iepirkums.

Telpas sienas un griestus paredzēts izgatavot no gaiša koka – apses. Pa griestu perimetru būs ierīkota LED gaismas ar krāsu maiņu, kas projicējas uz gaiša koka sienām krāsu terapijai. Sienās būs iestrādāti 280 rozā Himalaju sāls ķieģeļi ar iekšējo apgaismojumu.

Istabu iecerēts aprīkot ar diviem aparātiem, kas ar ultraskaņas palīdzību sāls šķīdumu pārvērš mikrodaļiņu miglā, ko pēc tam ieelpo cilvēks. Šādi pārvērsts sāls šķīdums sasniedz pat visdziļākos elpceļus, uzsver pašvaldībā.

Iepirkumu paredzēts noslēgt 17.oktobrī.

Pievienot komentāru

Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus (10)Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus interneta lietotājus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus
No slāpekļskābes skartās apkārtnes evakuētie cilvēki atgriezušies mājāsKrustpils novada Civilās un vides aizsardzības speciālists Edgars Līcis sacīja, ka pēc viņa rīcībā esošās informācijas slāpekļskābes noplūdes videi kaitējumu nodarījusi neesot.
Draugiem Facebook Twitter Google+