Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
16. oktobris, 2016
Drukāt

Jelgavas 2.internātpamatskolā veidos sāls istabu

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Pusstunda sāls istabā stiprina imunitāti un veicina elpceļu attīrīšanos. Cita starpā šī procedūra ieteicama smēķētājiem.

Jelgavas 2.internātpamatskolā plānots ierīkot sāls istabu, liecina Jelgavas pašvaldības izsludinātais iepirkums.

Telpas sienas un griestus paredzēts izgatavot no gaiša koka – apses. Pa griestu perimetru būs ierīkota LED gaismas ar krāsu maiņu, kas projicējas uz gaiša koka sienām krāsu terapijai. Sienās būs iestrādāti 280 rozā Himalaju sāls ķieģeļi ar iekšējo apgaismojumu.

Istabu iecerēts aprīkot ar diviem aparātiem, kas ar ultraskaņas palīdzību sāls šķīdumu pārvērš mikrodaļiņu miglā, ko pēc tam ieelpo cilvēks. Šādi pārvērsts sāls šķīdums sasniedz pat visdziļākos elpceļus, uzsver pašvaldībā.

Iepirkumu paredzēts noslēgt 17.oktobrī.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+