×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
26. februāris, 2017
Drukāt

Jelgavas glābējsilītē atstāta dažas dienas veca meitenīte (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Sestdien, 25.februārī, vēlu vakarā Jelgavas slimnīcas teritorijā esošajā glābējsilītē atstāta trīs līdz četras dienas veca meitenīte, aģentūru LETA informēja projekta “Glābējsilīte” vadītāja Latvijā Laura Zvirbule.

Bērna svars ir 2,8 kilogrami, savukārt augums – 42 centimetri. Pēc pirmās apskates meitenītes veselības stāvoklis novērtēts kā apmierinošs.

Līdzi viņai ieliktas tīras drēbītes, pamperi, zaļa sedziņa ar bumbulīšiem, arī pudelīte ar knupīti, krēms.

“Meitenītei bija rozā cimdiņi un cepurīte, kājās adītas zeķītes un smuki melni matiņi. Viņai vēl bija tā sauktais nabas klamburiņš, ko ārste noņēma. Spriežot pēc tā krāsas, domājam, ka bērniņš nav dzimis Jelgavā,” pastāstīja bērnu aprūpes medicīnas māsa Sandra Auzenberga.

Par notikušo informētas atbildīgās institūcijas, un patlaban norit visu nepieciešamo dokumentu sakārtošana.

Jelgavas pilsētas slimnīcas teritorijā glābējsilīte darbojas kopš 2014.gada 29.augusta, un šis ir trešais bērns, kas tur ievietots.

Šogad šis ir jau trešais glābējsilītē ieliktais zīdainis. Pirmais bērns tika atstāts 12.janvārī Madonas slimnīcas glābējsilītē, bet otrais – 27.janvārī Rīgā. Kopumā kopš 2009.gada Latvijā izveidotas astoņas “Baby Box” jeb glābējsilītes, kurās jau atstāts 41 bērns.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Sestdien, 25.februārī, vēlu vakarā Jelgavas slimnīcas teritorijā esošajā glābējsilītē atstāta trīs līdz četras dienas veca(?) meitenīte,
    ————————–
    Sribent, tu esi 100 x vecāks(!!!) par šo jaundzimušo meitenīti!

Draugiem Facebook Twitter Google+